Szukaj

Katarzyna Sokołowska o karierze Klaudii El Drusi po „Top Model”. Kto jeszcze odnosi sukcesy w branży? [WIDEO]

Katarzyna Sokołowska o Klaudii El Dursi

Katarzyna Sokołowska o Klaudii El Dursi

Katarzyna Sokołowska oceniła karierę Klaudii El Dursi i wskazała ostatnich największych wygranych Top Model. Kto odniósł sukces po programie?

Gwiazdy Top Model wreszcie wypływają na szerokie wody modelingu i show-biznesu. Siódma i ósma edycja wylansowała kilku uczestników, którzy swoją urodą zaczęli podbijać świat mody. Katarzyna Sokołowska wskazała nazwiska największych wygranych ostatnich dwóch sezonów popularnego show, w którym jest jurorką.

Katarzyna Sokołowska o karierze Klaudii El Dursi i innych uczestników po Top Model

Sokołowska w rozmowie z naszą reporterką wspomniała o tym, kto obecnie może poszczycić się uznaniem w branży. Do grona największych wygranych Top Model należą Hubert Gromadzki i Michał Borzuchowski:

Już po kilku edycjach Top Model widać, jak aktywni są nasi uczestnicy. Zarówno w świecie mody, bo w tym roku uczestnicy poprzednich edycji, Hubert i Michał, mają na koncie pokazy u wielkich projektantów, wielkich marek modowych. Niektórzy dobrze sobie radzą w świecie mediów. Coraz większa jest grupa uczestników, którzy są zauważani w świecie mody i w świecie mediów.

Klaudia El Dursi w finale Top Model

Klaudia El Dursi w finale Top Model

Warto też wspomnieć o Klaudii El Dursi, której kariera nabrała sporego rozpędu. Finalistka ostatniej edycji podpisała kontrakt z TVN-em na prowadzenie pierwszej edycji programu Hotel Paradise, który wyemituje kanał TVN7. Sokołowska zwraca uwagę na fakt, że Top Model otwiera uczestnikom drzwi nie tylko do świata mody, ale też do show-biznesu. To od nich samych zależy, jak wykorzystają otrzymaną od jurorów i widzów szansę:

To wielki sukces. Klaudia nie była w finale, ale dostała ogromną szansę. Wygrany jest tylko jeden, ale okazuje się, że nie tylko to pierwsze miejsce, to jest wstęp do świata, który był dla nich niemożliwy. To jest fantastyczne i to są te bonusy, które przynosi życie w zamian za to, że ktoś pracuje i się stara.

Cała rozmowa poniżej.

 


Klauda El Dursi - Top model, półfinał

Klauda El Dursi - Top model, półfinał

Klaudia El Dursi - Top Model 8 półfinał

Klaudia El Dursi - Top Model 8 półfinał

Kasia Sokołowska – winter dinner w Amber Room

Kasia Sokołowska – winter dinner w Amber Room

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×