Bal TVN 2017: Katarzyna Sokołowska pierwszy raz z przystojnym partnerem na salonach! Mamy ich wspólne zdjęcia!

Katarzyna Sokołowska z partnerem

Katarzyna Sokołowska z partnerem na Balu TVN 2017

Trzeba przyznać, że tegoroczny Bal TVN 2017 podczas którego na czerwonym dywanie spotykają się największe gwiazdy stacji przyniósł kilka niespodzianek. Charytatywna akcja, w którą zaangażowani są znani i lubiani z polskiego świata show-biznesu to nie tylko okazja do niesienia pomocy, ale także jesienna inauguracja sezonu towarzyskich imprez, wydarzeń i nowinki z wakacyjnych wyjazdów. Do niespodzianek, które czekały na nas 2 września zaliczyć można bez wątpienia debiut ukochanego Katarzyny Sokołowskiej, który pojawił się z nią na czerwonym dywanie.

Najpiękniejsze pary show-biznesu na Balu TVN 2017! Która wypadła najlepiej na czerwonym dywanie?

Piękna Sokołowska długo nie pokazywała się w towarzystwie żadnego mężczyzny i czekała na miłość. Cierpliwość, cnotą będąca, nagrodziła ją sowicie – biznesmen Artur Kozieja, z którym przyszła na Bal TVN-u to prawdziwy przystojniak. W garniturze świetnie prezentował się u boku wystrojonej w żółtą kreację Katarzyny. Sukienka miała asymetryczną górę, która odsłaniała ramię i eksponowała smukłą szyję gwiazdy. Odważne wycięcie wszem i wobec udowadniało, że nogi Sokołowskiej są jednymi z najlepszych w show-biznesie, a delikatne, srebrne szpilki wcale im nie zaszkodziły. Ciekawym zabiegiem było również oddzielenie rękawka kreacji od reszty materiału – w tym wypadku stanowił po prostu oryginalny dodatek, bo sama kreacja spokojnie mogła się obyć bez niego.

Swoją stylizację gwiazda wykończyła subtelnym, rozświetlającym twarz makijażem (nude chyba długo nas jeszcze nie opuści) i zadziorną fryzurą, a jej dłonie, uszy i nadgarstki przyciągały wzrok blaskiem srebrnej biżuterii. Całość zgrabnie zamykała żółta kopertówka.

Trzeba przyznać, że Sokołowska tryska szczęściem i wygląda na niesamowicie wypoczętą. Wakacje i nowa miłość na pewno maczały w tym palce!

https://jastrzabpost.pl/imprezy/bal-tvn-2017-kreacje-gwiazdy-stylizacje-zdjecia-relacja-galeria_565075.html

Katarzyna Sokołowska na Balu TVN 2017

Katarzyna Sokołowska na Balu TVN 2017


Kasia Sokołowska z partnerem - Bal TVN 2017, kreacja: Dawid Woliński

Kasia Sokołowska z partnerem - Bal TVN 2017, kreacja: Dawid Woliński

Kasia Sokołowska i Artur Kozieja na Balu TVN 2017

Kasia Sokołowska i Artur Kozieja na Balu TVN 2017

Katarzyna Sokołowska na Balu TVN 2017

Katarzyna Sokołowska na Balu TVN 2017

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×