Szukaj

Katarzyna Skrzynecka oceniła „Taniec z gwiazdami” w Polsacie! Zapowiedziała wielki powrót? [WIDEO]

Katarzyna Skrzynecka oceniła Taniec z gwiazdami w Polsacie. Gwiazda skomentowała poczynania gwiazd i zdradziła, czy zobaczymy ją jeszcze kiedyś w telewizyjnym hicie, który sama prowadziła przez wiele lat na antenie TVN-u.
Katarzyna Skrzynecka Taniec z gwiazdami

Katarzyna Skrzynecka Taniec z gwiazdami

Katarzyna Skrzynecka przez wiele lat była prowadzącą Taniec z gwiazdami w TVN-ie. Gwiazda przez dwanaście edycji zapowiadała roztańczone pary. Chociaż nie jest już związana z popularnym formatem, to z wielką chęcią podgląda zmagania gwiazd. W rozmowie z naszą reporterką przyznała, że kilku uczestnikom trwającej edycji dała symbolicznego „kopa w pupę” na szczęście.

Wiem, że w tej chwili kilku znajomych i przyjaciół tańczy w tym programie, więc dostali ode mnie zwyczajowego kopa w pupę na szczęście. Kopnęłam w pupę Rafała Szatana i Basię Kurdej-Szatan.

Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke - Taniec z gwiazdami 10

Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke – Taniec z gwiazdami 10

Prezenterka odniosła się także do niedawnego konfliktu, w którym brał udział Żora Korolyov, krytykując mocno występy co poniektórych uczestników. Gwiazda zwróciła uwagę na fakt, że taneczny program to przede wszystkim show, a nie mistrzostwa świata w tańcu, i nie należy traktować go zbyt poważnie:

W tym programie wszyscy powinniśmy pamiętać, że to jest program rozrywkowy, w którym tańczą tancerze niezawodowi, uczeni przez tancerzy zawodowych. Każdemu to wychodzi jak umie najlepiej i nie należy tego komentować w sposób taki, jak oceniałoby się zawodowca – tancerza tańczącego od wielu lat. Ten program w ogóle jest inaczej odbierany. Sama przez wiele lat związana byłam z tym programem i prowadziłam dwanaście edycji w TVN-ie. Mam wielki sentyment do tego programu. Ogromnie się cieszę, że Taniec z Gwiazdami z tak wielkim powodzeniem gości w Polsacie. Mam wrażenie, że inscenizacje, sam pomysł, zostały tak rozbudowany, że format jeszcze bardziej się poszerzył.

Zobacz: Żora Korolyov atakuje “Taniec z gwiazdami”: “Nie znam się chyba na tańcu, śmierdzi tu układami i niesprawiedliwością”. Co na to produkcja i twórcy programu?

Katarzyna Skrzynecka w Tańcu z gwiazdami

Katarzyna Skrzynecka w Tańcu z gwiazdami

Czy gdyby pojawiła się propozycja poprowadzenia show, to Kasia by z niej skorzystała?

Nie sądzę, żeby ktokolwiek na taki pomysł wpadł. Gościliśmy kilkukrotnie z Piotrem w polsatowskim Tańcu z Gwiazdami jako współprowadzący, ja gościłam również śpiewając, jako gość muzyczny. Być może jeszcze kiedyś jako gość muzyczny będę miała okazję coś dla państwa śpiewać, może będzie jeszcze odcinek specjalny, w którym będziemy gościć w jakimkolwiek charakterze, możemy nawet tańczyć, bo myślę, że każdemu z nas taniec jest bardzo bliski.

Cała rozmowa poniżej.

Zobacz: Taniec z gwiazdami 10. Wszyscy uczestnicy na parkiecie! Tak wystąpiły pary nowej edycji! Kto dostał najlepsze noty?


Katarzyna Skrzynecka w Tańcu z gwiazdami

Katarzyna Skrzynecka w Tańcu z gwiazdami

Katarzyna Skrzynecka w Tańcu z gwiazdami

Katarzyna Skrzynecka w Tańcu z gwiazdami

Katarzyna Skrzynecka – Wielki Pokaz Mody z Recyklingu Anny Kubisz

Katarzyna Skrzynecka – Wielki Pokaz Mody z Recyklingu Anny Kubisz

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×