Szukaj

Katarzyna Skrzynecka o powrocie Pawła Królikowskiego do „TTBZ”. Padły piękne słowa [WIDEO]

Katarzyna Skrzynecka o powrocie Pawła Królikowskiego do TTBZ

Katarzyna Skrzynecka o powrocie Pawła Królikowskiego do TTBZ

Katarzyna Skrzynecka o fenomenie programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo i powrocie Pawła Królikowskiego do obsady. Gwiazda w szczerej rozmowie z naszą reporterką.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to już flagowy program Polsatu. Widzowie nie wyobrażają sobie ramówki bez show, w którym gwiazdy polskiej sceny zmieniają się w największe muzyczne tuzy. Do tego wszystkiego dochodzi piękne przesłanie – muzyka nie tylko łączy, ale przede wszystkim pomaga potrzebującym. Nagrodą dla zwycięzcy każdego odcinka jest bon na 10 tysięcy złotych. Cała kwota trafia na szczytny cel wskazany przez laureata.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Katarzyna Skrzynecka o powrocie Pawła Królikowskiego

Katarzyna Skrzynecka w rozmowie z naszą reporterką opowiedziała, w czym tkwi fenomen Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Gwiazda sama jest pod wrażeniem tego, co dzieje się na planie programu, którego jest nie tylko zwyciężczynią, ale także – albo przede wszystkim – jurorką.

To jest program, w którym nikt nikogo nie krytykuje, nie ma negatywnych emocji, nikt nie nakręca niezdrowej rywalizacji. Program, w którym jest mnóstwo pięknej muzyki, ciężkiej pracy kilkuset osób, które są wybitnymi fachowcami w swojej dziedzinie: charakteryzatorów, choreografów, muzyków, fantastycznych uczestników, którzy dokonują rzeczy niemożliwych. Naszych widzów to wzrusza, cieszy, bawi, bo to są pozytywne, szczere emocje. Za tę piękną muzykę, za szczere emocje, widzowie kochają ten program.

Jury Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Jury Twoja Twarz Brzmi Znajomo

W 13. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo zabraknie Pawła Królikowskiego, który ostatnie tygodnie spędza w szpitalu, gdzie pod opieką najlepszych lekarzy walczy o powrót do zdrowia. Jak nieobecność aktora i jego zastępstwo skomentowała Katarzyna?

Na Pawła czekamy, mam nadzieję, że będzie zdrowiał i do nas dołączy. Póki co Adam Strycharczyk, który jest zwycięzcą poprzedniej edycji, zgodził się godnie Pawła reprezentować i zastępować. Mam nadzieję, że Paweł do nas niedługo dołączy.

Cała rozmowa poniżej.


Jury Twoja twarz brzmi znajomo

Fotografia: Twoja twarz brzmi znajomo, Michał Zawada

Katarzyna Skrzynecka – TeleKamery 2020

Katarzyna Skrzynecka – TeleKamery 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×