Katarzyna Skrzynecka wie, dlaczego „Kogel Mogel 3” spotkał się z taką krytyką! Kogo wini za klapę? [WIDEO]

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka komentuje „Kogel Mogel 3”

Katarzyna Skrzynecka w rozmowie z Jastrząb Post odniosła się do krytyki pod adresem filmu Kogel Mogel 3. Gwiazda, która sama gra jedną z głównych bohaterek, wyjawiła nam, dlaczego jej zdaniem film zebrał tyle niezadowolonych komentarzy. Co zawiniło?

Misz masz czyli Kogel-mogel 3 to trzecia część kultowej komedii obyczajowej Kogel Mogel z 1988 roku. Wszyscy w oczekiwaniu odliczali dni do premiery i nie zawiedli się – film ten zaliczył najlepsze otwarcie w tym roku. Jednak opinie dotyczące trzeciej części są różne – często też negatywne. Katarzyna Skrzynecka, która wciela się w postać żony Piotrusia, w rozmowie z reporterką Jastrząb Post wyznała, czemu tak się dzieje:

Ja myślę, że to, że niektórzy spodziewali się większej ilości bardzo zabawnych dialogów w tym filmie. Przypuszczam, że tak mogło się stać z powodu koniecznych pewnych skrótów z tego, co wiem materiału na ten film zrealizowano bardzo dużo.

Kasia wyznała także, że materiału w postprodukcji wycięto tak dużo, że spokojnie można by było stworzyć z niego drugi film:

Można by stworzyć drugi film, w związku z tym niektóre fragmenty musiały zostać skrócone. Może również umknęło kilka szczegółów, które mogły być bardzo zabawne, ale nie zmieściły się w filmie. Czasami widzę, że niektórzy widzowie piszą, że jedynym ich niedosytem jest fakt, że oczekiwali, że film będzie jeszcze bardziej zabawny, a jest bardziej romantyczny niż aż tak śmieszny. Ale myślę, że jest tam dużo zabawnych momentów, barwnych i takich nieoczekiwanych sytuacji. Myślę, że Ci, którzy lubili poprzednie części filmu z przyjemnością ten film obejrzą.

A Wy widzieliście już najnowszą część Kogla Mogla?

Plejada znanych i lubianych na premierze spektaklu „Wykrywacz kłamstw”: Kasia Skrzynecka, Agata Załęcka, Kacper Kuszewski, Aleksandra Szwed, Joanna Moro,

Co się stało z twarzą Katarzyny Skrzyneckiej? Ta metamorfoza zmieniła ją w prawdziwe monstrum!

Kasia Skrzynecka z córeczką i mężem szusują jak olimpijscy mistrzowie we włoskich Alpach! To są szalone ferie! [DUŻO ZDJĘĆ]


Kasia Skrzynecka, Marcin Łopucki - premiera spektaklu Wykrywacz Kłamstw

Kasia Skrzynecka, Marcin Łopucki - premiera spektaklu Wykrywacz Kłamstw

Katarzyna Skrzynecka z córka i mężem w Livigno

Katarzyna Skrzynecka z córka i mężem w Livigno

Kasia Skrzynecka i Marcin Łopucki - premiera filmu Kogel Mogel 3

Kasia Skrzynecka i Marcin Łopucki - premiera filmu Kogel Mogel 3

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×