Szukaj

Katarzyna Skrzynecka zdradziła sekret swojej diety: „Udało się”. Efekty są imponujące [WIDEO]

Katarzyna Skrzynecka przeszła na dietę. Gwiazda schudła ponad 10 kilogramów. Dlaczego na metamorfozę zdecydowała się w okresie wakacji? Zobacz, co powiedziała w rozmowie z naszą reporterką.
Katarzyna Skrzynecka - dieta

Katarzyna Skrzynecka - dieta

Katarzyna Skrzynecka w ostatnim czasie przeszła nie lada metamorfozę. W wakacje straciła ponad 10 kilogramów, co jest zasługą zmiany dawnych nawyków żywieniowych. Przez to gwiazda chętnie pozuje nawet w bikini – ze swojej zmiany jest bardzo dumna.

Zobacz: Ale ciało! Katarzyna Skrzynecka w bikini pokazała efekty metamorfozy! Jej dieta nie poszła na marne

Katarzyna Skrzynecka komentuje dietę

W czwartkowy wieczór aktorka przybyła na premierę spektaklu Blef, podczas której zachwycała idealną sylwetką. W rozmowie z naszą reporterką opowiedziała o swojej diecie. Przyznała, że utrzymanie jej w czasie roku, kiedy jest zajęta pracą, jest nie lada wyzwaniem.

Zawsze staram się w miarę dobrze odżywiać. Niestety w czasie całego roku i wytężonej pracy w teatrze i ciągłych podróży – jak nie na koncerty, to ze spektaklami, busem tu i ówdzie – nie ma szansy na utrzymanie regularnej diety.

Zobacz: Odchudzona Kasia Skrzynecka w bikini. Dieta gwiazdy przyniosła piorunujące efekty! „Czapki z głów”

Gwiazda znalazła jednak sposób na to, by zaprzeć się i stracić nadprogramowe kilogramy. By nieco zmienić system odżywania wykorzystała okres wakacji, w czasie którego miała znacznie więcej wolnego czasu:

Jedyną szansą jak człowiek chce się wziąć i trochę zeszczupleć są wakacje, kiedy tych podróży służbowych jest mniej i wtedy można troszkę dopilnować tego jak się odżywiamy, troszkę o siebie zadbać i udało się.

Trzeba przyznać, że Kasia w nowym rozmiarze wygląda rewelacyjnie.

Zobacz: Katarzyna Skrzynecka udostępniła nowe zdjęcie z córką, a internauci są w szoku! Co stało się z twarzą dziewczynki?


Katarzyna Skrzynecka wakacje 2019

Katarzyna Skrzynecka wakacje 2019

Katarzyna Skrzynecka w bikini

Katarzyna Skrzynecka w bikini

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki - Instagram

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki - Instagram

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×