Katarzyna Skrzynecka stanęła w obronie Basi Kurdej-Szatan: „Potępiam każdego rodzaju medialne nagonki”

Katarzyna Skrzynecka, Barbara Kurdej-Szatan

Katarzyna Skrzynecka, Barbara Kurdej-Szatan

Katarzyna Skrzynecka stoi murem za Barbarą Kurdej-Szatan. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, co sądzi o jej feralnym wpisie na temat pracy Straży Granicznej. 

Barbara Kurdej-Szatan podpadła Polakom. Aktorka od kilku tygodni zmaga się z poważnym kryzysem wizerunkowym. Wszystko za sprawą feralnego wpisu, który opublikowała, gdy targały nią emocje. Gwiazda skomentowała w wulgarnych słowach działania Strażników Granicznych, którzy na opublikowanych przez nią nagraniach, siłują się z migrantami:

KUR*** !!!!!!!!!! KUR*** !!!!!!!!!!!!!!!! Co tam się dzieje !!!!!!!! To jest kur*** „straż graniczna” ????? „Straż” ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!! Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Kur*** !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!! Chcecie takiego rządu wciąż ????? Który zezwala na takie rzeczy wręcz rozkazuje tak się zachowywać ??????? Kur*** !!!!!!!! – grzmiała w sieci.

Jej słowa spotkały się z ogromną krytyką. Był to jednak dopiero początek problemów Basi. Jacek Kurski od razu postanowił zakończyć współpracę aktorki z Telewizją Polską. Za pośrednictwem Twittera, poinformował gwiazdę, że jej wątek w serialu M jak miłość wygasa. Również sieć Play, której przez wiele lat była twarzą, potępiła wulgarny język Kurdej-Szatan.

Katarzyna Skrzynecka stanęła w obronie Basi Kurdej-Szatan

Wiele gwiazd okazało wsparcie Barbarze. Pomocną dłoń wyciągnęła m.in. Krystyna Janda, która chce dać drugą szansę aktorce. Zamierza zaproponować jej rolę w spektaklu. Murem za 36-latką stanęła także Katarzyna Skrzynecka, która skomentowała oświadczenie Kurdej-Szatan:

Powodujesz, że mam łzy w oczach. Musisz mierzyć się z zawiścią ludzi, bo dla wielu ludzi jest to solą w oku, że jesteś taką popularną aktorką.(…) Jesteś cudowną istotą, empatyczną, naturalną, ludzie cię za to kochają.

Katarzyna Skrzynecka w rozmowie z reporterką Jastrząb Post, ponownie odniosła się do występku Barbary:

Uwielbiam Baśkę. Jest cudowną artystką, przezdolną, wspaniałym człowiekiem i potępiam każdego rodzaju medialne nagonki, które niszczą ludziom życie. Tyle w temacie – zakończyła.

Jakie jest wasze zdanie w tej sprawie?


Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Katarzyna Skrzynecka - premiera Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4. 

Katarzyna Skrzynecka - premiera Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4. 

Katarzyna Skrzynecka, Joanna Liszowska, Barbara Kurdej-Szatan, Gosia Andrzejewicz

Katarzyna Skrzynecka, Joanna Liszowska, Barbara Kurdej-Szatan, Gosia Andrzejewicz

Komentarze

 • Gość pisze:

  Murem za polskim mundurem, nie za pustakami.

 • Gość pisze:

  Najlepsze że jest osoba publiczna jak normalna osoba napisze tak jak ona to ma problemy ale nie jej szkoda niech idzie do pracy za 3000 i niech wtedy się wypowiada a obcokrajowców najlepiej dawać im na osobę 2500 to na trzy miesiące a później do pracy i to tak w każdym kraju i
  Minęło już trochę czasu i jest spokój bo jej szkoda
  Dobrze ze są inne sieci bo w takiej co qu…ja to nie będę
  Najlepiej już jej żałują 3miesiace zamiatać ulice

 • Gość pisze:

  Tak my Polacy potrafimy pluc w oczy drugiemu ,wstyd

 • Gość pisze:

  Tak ,tylko Polak ,który nie jest do końca zorientowany w sprawie potrafi pluc drugiemu w oczy ,wstyd ,nigdy nie nauczymy się tolerancji wybaczania ,to jest żenada

 • Gość pisze:

  Tak ,tylko Polak ,który nie jest do końca zorientowany w sprawie potrafi pluc drugiemu w oczy ,wstyd

 • Gość pisze:

  Ale nogi.

 • Gośćida pisze:

  Jedna druga broni niech maski pościągają z twarzy to zobaczą zmęczona twarz a żołnierz na strazy

 • Jagoda pisze:

  Pani Szatan straciła w moich oczach kilka lat temu, kiedy to potraktowała w sposób naganny (to najlżejsze określenie) dziecko niepełnosprawne, które podeszło po autograf. Na ekranie miła i uprzejma, a jak gasną reflektory to ukazuje się prawdziwa twarz.

 • Gość pisze:

  Jeżeli Pani Kasia potępia wszelakie nagonki, to znaczy że wypowiedź Pani Basi też proste, ja też potępiam wszelakie nagonki na ludzi bo Ci co bronią nasz kraj granice też ludzie

 • GośćTom pisze:

  Widocznie Baśka ma dwie twarze ja znam tą niesympatyczną.

 • Gość pisze:

  Te słowa o bks sprawiaja ze zle odbieram skrzynecka. Nie lubie obu.

 • obywatel pisze:

  Na osobe ktora zle mowiła o SG nasłałam prawnika. I jestem z tego dumna. Jak nie masz pieniedzy, jest darmowa pomoc prawna lub zgłos na policje. Ja mowie dosc plucia na ludzi.

 • Gość pisze:

  Bóg jest miłosierny katolicy niestety nie ,jak by się powiesiła to nienawiść przekształcicie ,w oj szkoda taka młoda była ,dajcie jej spokój bo sami wiele błędów popełniacie ,ja codziennie wyklinam ,ale te h życie z niedouczonymi politykami i ich pomysłami jak by tu nam jeszcze dojeb ,na tym się skupić a nie na kobiecie ale syf

  • bks nie pisze:

   Codziennie oskarzasz ludzi o morderstwo ? na podstawie filmu gdzie nie ma zwłok? Nie wierze. Agenszyn

 • Googo pisze:

  Skrzynecka i Baśka obie siebie warte marne aktoreczki 😁oj Skrzynecka tak zgorszona nik nie może źle mówić o nich a wy możecie obrażać kto dał wam prawo by obrażać tych którzy bronią granic głupie tępe bezużyteczne ,pustaki 😁