Katarzyna Maciąg pierwszy raz o swojej ciąży! Gwiazda korzysta z porad Joanny Kulig: „Nie jest lekko, ale…” [WIDEO]

Katarzyna Maciąg i Joanna Kulig

Katarzyna Maciąg i Joanna Kulig

Katarzyna Maciąg pojawiła się na premierze filmu Fighter z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem. Wiadomo, że przyjaźni się z Joanną Kulig. Zobacz, jakich rad udzieliła jej gwiazda.

Katarzyna Maciąg spodziewa się dziecka. O życiu prywatnym wciąż jednak mówi niechętnie. Na premierze filmu Fighter, pojawiła się z partnerem. Zapytaliśmy ją, wiedząc o przyjaźni aktorek, jakich rad udziela jej Joanna Kulig – gwiazda polskiego kina, zaczęła też robić oszałamiająca karierę poza granicami naszego kraju. Maciąg powiedziała:

To jest bardzo śmieszne, bo Asia zadzwoniła do mnie wczoraj wieczorem. Jestem na gorąco, ze wszystkim tym, co się u niej dzieje, bo ona jest teraz w Paryżu i właśnie udzielała mi porad, w jakiej ja jestem sytuacji. Trzymam kciuki za nią. Nie jest lekko, ale tak się śmiesznie złożyło, że przed nami podobny czas.

Jastrząb Post zapytała też Katarzynę Maciąg o to, jak się czuje:

Dziękuję, czuję się bardzo dobrze – odpowiedziała aktorka.

Patrząc na to, jak zjawiskowo prezentowała się podczas premiery, jesteśmy w stanie uwierzyć, że w jej przypadku ciąża, to rzeczywiście stan błogosławiony. Życzymy dużo zdrowia.

Zobacz: Nowy partner, ciążowy brzuszek… Katarzyna Maciąg skradła show na salonach! Gwiazda dawno nie była tak szczęśliwa!

Zobacz: Katarzyna Maciąg jest w zaawansowanej ciąży! Na imprezie robiła co mogła, żeby ukryć imponujące krągłości!

Zobacz: Gwiazdy na inauguracji akcji Kultura na widoku: Grażyna Torbicka, Danuta Stenka, Marieta Żukowska, Katarzyna Maciąg


Ciężarna Katarzyna Maciąg na premierze filmu Fighter

Ciężarna Katarzyna Maciąg na premierze filmu Fighter

Katarzyna Maciąg z partnerem na premierze filmu Fighter

Katarzyna Maciąg z partnerem na premierze filmu Fighter

Katarzyna Maciąg jest w ciąży

Katarzyna Maciąg jest w ciąży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×