Katarzyna Glinka o przygotowaniach do porodu i ślubu. Wprost powiedziała, co i jak [WIDEO]

Katarzyna Glinka: ciąża, poród, ślub

Katarzyna Glinka: ciąża, poród, ślub

Katarzyna Glinka o ciąży, przygotowaniach do porodu i sukni ślubnej. Czy aktorka niebawem wyjdzie za mąż? W rozmowie z naszą reporterką rozwiała wszystkie wątpliwości.

Katarzyna Glinka, mama 8-letniego Filipa, niebawem urodzi kolejnego potomka. Ojcem drugiego dziecka aktorki jest jej narzeczony, Jarosław Bieniecki. Ulubienica widzów niechętnie opowiada o swoim związku, choć po jej publikacjach na Instagramie łatwo można wywnioskować, że z ukochanym łączy ją bardzo silne uczucie.

Katarzyna Glinka o ciąży i ślubie

Gwiazda Barw szczęścia w rozmowie z naszą reporterką zdradziła, że na razie nie skupia się na przygotowaniach do porodu. Zanim trafi na salę porodową, chce w pełni poświęcić się wszystkim projektom, w których bierze udział. W tym spektaklowi Czarno to widzę, za który odpowiada m.in. Omenaa Mensah.

Cały czas bardzo intensywnie pracuje. Na ten moment skupiam się, aby pokończyć wszystkie projekty, w których jestem. Nie wiem, co będzie jak urodzę dziecko.

Niedawno Katarzyna Glinka pokazała się w sukni ślubnej Violi Piekut. Natychmiast pojawiły się plotki, jakoby aktorka niebawem planowała powiedzieć skaramentalne tak swojemu ukochanemu. W końcu jej miłość kwitnie. Co ona na to?

Kasia Glinka pokazała suknię ślubną

Kasia Glinka w ciąży. Suknia ślubna: Viola Piekut

Ile prawdy jest w spekulacjach mediów? Okazuje się, że niewiele. Gwiazda zdementowała wszystkie plotki o rychłej ceremonii:

To nie była suknia ślubna. Dementuję. Viola oczywiście szyje suknie ślubne, natomiast to były przymiarki do jednego z wyjść, uroczystości, w których będę brała udział.

Cała rozmowa z aktorką poniżej.


Kasia Glinka pokazała brzuszek

Kasia Glinka pokazała brzuszek

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki

Kasia Glinka z partnerem na gali Szlachetnej paczki

Kasia Glinka z partnerem na gali Szlachetnej paczki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×