Joanna Koroniewska zaimponowała Katarzynie Dowbor jako synowa. Gwiazda jest pełna podziwu dla żony swojego syna

Katarzyna Dowbor Joanna Koroniewska

Katarzyna Dowbor Joanna Koroniewska

Katarzyna Dowbor od wielu lat jest teściową Joanny Koroniewskiej, która musi mierzyć się z falą hejtu na swoich mediach społecznościowych. Jaki ma stosunek do jej podejścia?

Katarzyna Dowbor, to znana polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna, którą widzowie pokochali jako prowadzącą program Nasz nowy dom. Prywatnie gwiazda jest matką dorosłych już dzieci: Marii Baczyńskiej-Dowbor oraz Macieja Dowbora, który podobnie jak matka zrobił karierę w show-biznesie.

Gwiazdor razem ze swoją żoną, aktorką znaną z serialu M jak miłość – Joanną Koroniewską tworzą jedną z najbardziej lubianych par w przemyśle rozrywkowym. Para wychowuje wspólnie dwie córki: Janinę i Helenę, a swoim życiem prywatnym chętnie dzielą się w serwisach społecznościowych. Prezenter i aktorka stworzyli podczas pandemii serię internetowych transmisji na żywo z udziałem gwiazd Domówka u Dowborów, która robi furorę wśród ich fanów.

Katarzyna Dowbor o Joannie Koroniewskiej

Relacja teściowa-synowa to według znanego stereotypu jedna z najtrudniejszych więzi, a między żoną a matką jej partnera często dochodzi do spięć. Jak jest w przypadku Katarzyny i Joanny? Wygląda na to, że panie obalają ten mit. W rozmowie z naszą reporterką gospodyni programu Nasz nowy dom zdradziła, co myśli o swojej synowej.

Joasia ma bardzo fajny stosunek do siebie, do swojej kobiecości, do swojego wyglądu, urody. Czasami czytam te dziwne komentarze na temat tego, jak wygląda, czy się zestarzała, czy nie zestarzała, i zawsze mnie to śmieszy, bo myślę, że te osoby, które to piszą, nie zdają sobie sprawy, że je też to czeka. To nie jest tak, że będziemy wiecznie piękni i młodzi. Z czasem zostajemy już tylko piękni. Joasia ma do tego bardzo duży luz. Joasia nie wstydzi pokazać się w dresie, czy nieumalowana. Takie jest życie. Tak wyglądamy.

Katarzyna przyznała, że sama też często chodzi w dresie i ubiera się na szybko:

Dzisiaj jestem umalowana i ubrana przez produkcję. Ale na co dzień też chodzę w dresie i też mam związane na szybko włosy. Taka jest codzienność. Im bardziej pokazujemy, że jesteśmy tacy sami, tym łatwiej jest ludziom nas postrzegać jako normlanych, zwyczajnych ludzi, bo jesteśmy tak samo zwyczajni. To, że pokazujemy się w telewizji niczego nie zmienia. Aśka to świetnie robi, bo ona jest po prostu sobą. Ona taka jest.

Co wy na to?


Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska

Katarzyna Dowbor i Joanna Koroniewska

Fotografia: ONS

Komentarze

 • Lusia pisze:

  Ci, którzy tak chętnie krytykują innych sami nie pokarzą się po porannym wstawaniu, po porannej bieganinie czy wieczorem, kiedy padamy na twarz, ciekawe dlaczego?

 • ZOLZA pisze:

  Skoro piszesz że Joasia jest brzydka to pokaż swoją jape to ci powiem która ladniejsza .Palujesz jadem zmijo nieładnie …

 • Gośćmarianna pisze:

  Czy Joasia jest piękna czy nie to rzecz gustu. Ważne że pan Maciek kocha ją taką a nie inną. A każdy najpierw niech się przejrzy sam w lustrze a potem ocenia innych. Dla mnie pani Kasia jak i Joanna są super kobietami. Życzę paniom wspaniałych chwil

 • Gość01 pisze:

  Joanna Koroniewska wyglada na zaniedbana kobietę

  • Gość pisze:

   Gościu pokaż się jak Ty wyglądasz bo niby kim Ty jesteś żeby oceniać?.Wszyscy pluja jadem z zazdrości. Skąd my to znamy ,to takie polskie.

 • Gość01 pisze:

  Pani Kasiu jest pani o wiele ładniejsza od swojej synowej

 • Gość pisze:

  Koroniewska jest super dziewczyna

 • Gość. Aldi pisze:

  A co jej pozostało ..brzydka jak noc …szkoda Maćka pani Kasiu jesteś młodsza od niej

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×