Katarzyna Dowbor szczerze oceniła szanse powodzenia nowego programu aranżatorskiego Kasi Cichopek. „Powinna mieć pokorę” [WIDEO]

Katarzyna Dowbor, Kasia Cichopek

Katarzyna Dowbor, Kasia Cichopek

Kasia Cichopek poprowadzi program Operacja aranżacja. O opinię na jego temat zapytaliśmy Katarzynę Dowbor. Czy ma jakieś rady dla młodszej koleżanki?

Kasia Cichopek w ostatnim czasie odnosi coraz większe sukcesy. Piękność nie tylko spełnia się jako aktorka, ale również pracuje jako prezenterka w Pytaniu na Śniadaniea niedługo zajmie się nowym formatemOperacja aranżacja.

To projekt pod roboczym tytułem „Operacja aranżacja”. Będziemy przeprowadzać metamorfozy pomieszczeń u bardzo fajnych ludzi. Mamy też taką misję: pomagać im w trudnych chwilach. Tak jak większość kobiet lubię urządzać mieszkania i fajnie się ubierać, choć w kwestii wnętrz będę się słuchała naszego architekta — opowiedziała w rozmowie z dziennikarzami „Faktu”.

Nieoficjalnie gwiazda zasiądzie też w panelu jurorskim You Can Dance – Nowa Generacja. 

Katarzyna Dowbor o programie Kasi Cichopek Operacja aranżacja

O opinię na temat nowego programu zapytaliśmy Katarzynę Dowbor, która prowadzi format Nasz nowy dombędący niejako konkurencją dla Cichopek. Mimo to Katarzyna życzy swojej imienniczce sukcesu i uważa, że da sobie ona radę.

Ja uważam, że im więcej jest programów, które pomagają ludziom, bo mam nadzieję, że to nie będzie tylko pokazywanie, jak urządzić mieszkanie, bo taki program już jest, tylko będzie to program, który będzie pomagał ludziom. Jeżeli takie programy są, to ja się tylko cieszę, bo one powodują, że więcej rodzin będzie miało szanse na nowy dom, na nowe życie. Na to, żeby zacząć od nowa. Nie patrzę na to, jak na konkurencję, bo tu nie o konkurencję chodzi. To nie jest program, który ma mnie wylansować, czy naszą ekipę. To jest program, który ma pomagać i tak do tego podchodzę. Zawsze podkreślam, że to nie jest mój program, tylko ja ten program prowadzę, a bohaterami tego programu są nasi pracownicy, nasza ekipa budowlana, szefowie budowy, architekci. A najważniejszymi bohaterami tego programu są nasze rodziny, bo to one tak naprawdę ten program tworzą. Dzięki ich historii możemy opowiadając ją także im pomóc. Im więcej takich programów, tym lepiej. Ja się bardzo cieszę, Kasia jest miłą osobą, ciepłą więc myślę, że sobie poradzi.

Dowbor zdradziła też reporterce Jastrząb Post to, jakie ma rady dla swojej młodszej koleżanki. Okazuje się, że najważniejsza jest pokora i to od niej zależy powodzenie formatu.

Pokazać, że nie ona jest najważniejsza w tym programie, to po pierwsze. Po drugie mieć szacunek do swojego bohatera, dlatego, że ten bohater jest tak często w bardzo trudnej sytuacji życiowej nie z własnej winy. My na ogół mamy takie rodziny, w których coś się wydarzyło, ale to nie była ich wina. Po trzecie myślę, że powinna mieć pokorę. Pokora daje szanse na to, żeby ten program miał powodzenie. Pokora. Jest najważniejsza.

Podzielacie zdanie Katarzyny?


Kasia Cichopek - Opole 2022. Dzień trzeci festiwalu

Kasia Cichopek - Opole 2022. Dzień trzeci festiwalu

Katarzyna Dowbor pokazała kuchnię

Katarzyna Dowbor pokazała kuchnię

Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski - Opole 2022. Dzień trzeci festiwalu

Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski - Opole 2022. Dzień trzeci festiwalu

Komentarze

 • Gośc Bacha pisze:

  Jest przykazanie,, Nie czym drugiemu ,co Tobie nie mile,,. Kochany Rodaku zastanów się nad tymi słowami.

 • Gość pisze:

  Od kilku tygodni nie otwieram lodówki, bo boję się, że wyskoczy z niej ta Pyza na krótkich nóżkach…

 • GośćEla pisze:

  Ona jest głupia niech zajmie się swoim życiem a nie będzie kogoś uczyć i pilnuje kochasia i dalej niech się odchudza ona będzie doradzać niech sobie doradzi bo jest głupia

 • Gość Małgorzata pisze:

  Dowbor też się rozchodziła z partnerami i nikt nie wylewał tyle hejtu co na Cichopek.Ludzie nie bądźcie zacofani i pruderyjni.Rozwody były,są i będą.Zazdrość zżera was, że ludzie mają pracę.??????

 • Gość pisze:

  Bardzo mądre słowa życie uczy pokory i Kasię nauczy przyjedzie się jeszcze na tym Maciusiu

 • Gość pisze:

  Szczerych komentarzy nie dodaja…co za chłam.dlaczego?niech pismaki I ludzie wiedza co kazdy o niej myśli.niech dzieci jej czytaja

 • Gość01 pisze:

  Cichopkowa to wredna prostaczka o wyglądzie wiejskiej dziewuchy

 • Gość01 pisze:

  Dajcie już spokój z ta wredna cichopkowa uganiajaca się za Kurzajewskim

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×