Katarzyna Dowbor usłyszała od producentów programu, że musi zmienić kolor włosów. Była skłonna to zrobić tylko pod jednym warunkiem

Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor jest kojarzona z rudymi włosami. Powiedziała nam o tym, jak producenci chcieli ją przefarbować. A czy sama w ogóle o tym myślała?

Katarzyna Dowbor to jedna z najpopularniejszych dziennikarek. Przed laty pracowała w TVP, jednak dziś jest związana ze stacją Polsat. Najwięcej fanów zgromadziła dzięki formatowi Nasz nowy domw którym pomaga w remontach najbardziej potrzebującym Polakom.

Większość z nich zapewne nawet nie wyobraża sobie, by ich idolka mogła zmienić kolor włosów! Zresztą sama Katarzyna jest do niego bardzo przywiązana. Niegdyś nawet producenci telewizyjni chcieli z niej zrobić brunetkę, na co ta się nie zgodziła. Czy chodziło wtedy o osoby związane z Polsatem? Zapytała ją o to reporterka Jastrząb Post.

Katarzyna Dowbor o farbowaniu włosów. Co zdradziła?

Nasza rozmówczyni wyznała, że sytuacja, o której niegdyś wspomniała, nie dotyczyła Nasz nowy dom i była dość dawno temu. Nie zdecydowała się wtedy na zmianę koloru. Zdradziła, że jeśli zrobiłaby to, to tylko pod jednym warunkiem – gdyby oglądalność programu wzrosła, ale nie uważała, że jej metamorfoza przyciągnie przed telewizory nowych widzów. Poza tym ona lubi rudy.

To nie była produkcja programu „Nasz nowy dom”, i to było bardzo dawno temu. Ja jestem zgodnym człowiekiem i jeżeli widzę, że coś ma sens i prosi się mnie o coś, co będzie dobre dla programu czy dla stacji, to ja to robię. Ale jeżeli widzę, że przefarbowanie moich włosów na inny kolor nic nie zmieni w programie ani nie poprawi oglądalności, to po prostu tego nie robię.

Dowbor upatruje w swoich włosach swój znak rozpoznawczy:

Uważam, że mój kolor włosów jest moją pieczątką i dzięki temu, że nigdy nie majstrowałam przy wyglądzie, to często dostawałam maile i listy, w których wiele dziewczynek z rudymi włosami i z piegami poczuło się lepiej tzn. zrozumiały, że to wcale nie znaczy, że jak się nie ma blond, albo czarnych włosów, to jesteś gorszym czy innym.

Czy sama myślała kiedyś o przefarbowaniu włosów?

Nie. Nigdy. Mój kolor włosów i niech tak już zostanie.

Jesteście fanami Katarzyny?


Katarzyna Dowbor pokazała kuchnię

Katarzyna Dowbor pokazała kuchnię

Katarzyna Dowbor skończyła 63 lata | fot. Instagram.com/katarzyna_dowbor_official

Katarzyna Dowbor skończyła 63 lata | fot. Instagram.com/katarzyna_dowbor_official

Katarzyna Dowbor w 2007 roku

Katarzyna Dowbor w 2007 roku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×