Po naszym wywiadzie mąż Katarzyny Bujakiewicz jej się oświadczył! Zdradziła nam kulisy tego szalonego wydarzenia

Katarzyna Bujakiewicz z mężem

Katarzyna Bujakiewicz z mężem

Katarzyna Bujakiewicz wspomina zaręczyny z Piotrem Maruszewskim. Para jest już po ślubie, ale nie doszłoby do niego tak szybko, gdyby nie wywiad, który aktorka lata temu udzieliła naszej reporterce. Teraz podzieliła się szczegółami.

W marcu 2018 roku Katarzyna Bujakiewicz wyszła za mąż. Gwiazda poślubiła swojego wieloletniego partnera Piotra Maruszewskiego, z którym ma córkę Aleksandrę.

Ślub i wesele aktorki miały miejsce w luksusowym hotelu Blow Up Hall 5050 Hotel, należącym do Grażyny Kulczyk. Panna młoda miała na sobie przepiękną, granatową suknię Sylwii Majdan, która została zaprojektowana specjalnie na tę wyjątkową okazję. Zdjęcie znajdziecie w galerii pod tekstem.

Co ciekawe, do zaręczyn pary doszło po jednym z wywiadów, którego aktorka udzieliła lata temu reporterce Jastrząb Post. Krótko po naszej rozmowie jej partner zdecydował się oświadczyć. Wszystko działo się w Boże Narodzenie w 2016 roku. Jak po latach Kasia wspomina ten szczególny moment?

Kasia Bujakiewicz wspomina zaręczyny

Kilka dni temu Bujakiewicz wyznała przed naszą kamerą, że po tym, jak wyznała, że czeka na zaręczyny, w jej związku doszło do przełomowego wydarzenia:

Pewne rzeczy oczywiście zdradzę. Zresztą tutaj u was powiedziałam, że nikt mi się nie oświadczył i zrobiło się z tego duże zamieszanie i mój mąż musiał mi się oświadczyć. Jesteście odpowiedzialni za moje zaręczyny.

Jak wyglądały kulisy oświadczyn Piotra?

Dostawałam wtedy mnóstwo wiadomości, w jaki sposób zaproponować mojemu mężowi jak może się oświadczyć, więc ta część prywatności została sprzedana.

Okazało się, że teraz także za naszym pośrednictwem Kasia postanowiła zaapelować do męża:

Kochanie. Przypominam Ci, że kiedyś wiedziałeś, jak obsługuje się zmywarkę. Przypomnij sobie.

Jak wygląda u nich podział obowiązków?

U nas jest partnerstwo. Był taki dowcipny materiał o partnerstwie, w którym pan długo opowiadał o partnerstwie i o tym, co robi żona, co robi mąż i okazało się, że żona robi wszystko, mąż niewiele, ale generalnie kiedyś moja przyjaciółka powiedziała, że rozleniwia mężczyzn. Chyba to jest tylko i wyłącznie moja wina, że ja wszystkich wyręczam i tak też wydarzyło się u mnie w domu. Natomiast mój mąż jest odpowiedzialny za tę część męską czyli samochody, ogród, garaż, a ja za całą resztę.

Cała rozmowa poniżej.

 


Kasia Bujakiewicz wzięła ślub w tajemnicy

Kasia Bujakiewicz wzięła ślub w tajemnicy

Katarzyna Bujakiewicz, Piotr Maruszewski - Listy do M.

Katarzyna Bujakiewicz, Piotr Maruszewski - Listy do M.

Piotr Maruszewski pracuje we Włoszech. Co na Katarzyna Bujakiewicz?

Piotr Maruszewski pracuje we Włoszech. Co na Katarzyna Bujakiewicz?

Komentarze

  • Gość pisze:

    Na szczęście mojemu nie trzeba przypominać jak się włącza zmywarkę czy pralkę. Oboje pracujemy i oboje zajmujemy się domem. Nie ma tego specjalnie dużo przy takich sprzętach jak irobot, kwestia dogadania się i dobrej organizacji.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×