Szukaj

Kasia Bujakiewicz i Agnieszka Więdłocha nowymi ambasadorkami prestiżowej marki kosmetycznej!

Garnier

Kasia Bujakiewicz i Agnieszka Więdłocha nowymi ambasadorkami Garniera

Kasi Bujakiewicz i Agnieszki Więdłochy nie trzeba przedstawiać żadnemu miłośnikowi polskich produkcji. Piękne aktorki są świetnie rozpoznawalne i należą do ścisłego grona najbardziej rozchwytywanych gwiazd na rynku.

Nic więc dziwnego, że były oczywistym wyborem do najnowszej kampanii kosmetycznego giganta – Garnier.

Już w połowie kwietnia startuje nowa kampania Garnier Color Naturals, jednej z najsilniejszych marek na rynku koloryzacji włosów w Polsce. To właśnie w tej kampanii Bujakiewicz i Więdłocha zostały nowymi ambasadorkami –  aktorki i wielbicielki naturalnego stylu życia, a jednocześnie kobiety o zupełnie innych kolorach włosów. W ten sposób marka chce podkreślić szeroki wachlarz odcieni w portfolio Garnier Color Naturals.

To także pierwszy raz, kiedy na polskim rynku markę będą reprezentować aż dwie twarze – blondynka i brunetka. Ta nowa formuła to również start całorocznej platformy komunikacji, której celem jest wzmocnienie znanych od lat wartości Garnier, jak naturalność i autentyczność, ale też – różnorodność odcieni i szeroką gamę kolorystyczną w portfolio.

Zależało nam na podkreśleniu ważnych dla marki Garnier wartości takich jak bliskość, szczerość i autentyczność, które w naturalny sposób odzwierciedlają charaktery naszych dwóch Ambasadorek. Bardzo cieszymy się na współpracę z Kasią Bujakiewicz i Agnieszką Więdłochą. To niezwykle profesjonalne , a przy tym ciepłe, naturalne i pogodne kobiety. Mamy nadzieję, że będzie to widoczne w naszej kampanii, a dobra energia obu Pań zarazi wszystkie konsumentki”mówi Katarzyna Chaber-Osińska, Communication Director CPD L’Oréal Polska.

A co mówią nowe ambasadorki marki? O produktach i idei przyświecającej najnowszej kampanii reklamowej wypowiadają się w samych superlatywach. Agnieszka uwielbia w nich efekt naturalności:

Chętnie przechodzę metamorfozę na potrzeby filmu, jednak najbardziej cenię naturalność mojego brązu, dlatego zawsze do niego wracam. W życiu kieruje się taką zasadą, że im naturalniej, tym piękniej. Kiedy farbuję włosy najważniejszy jest dla mnie efekt absolutnej naturalności. Dzięki farbie Garnier Color Naturals głębia koloru jest jeszcze intensywniejsza, a włosy niezwykle lśniące. Zostanie Ambasadorką marki Garnier to dla mnie niezwykłe wyróżnienie i radość z dołączenia do grona pięknych i życzliwych sobie kobiet – wyjawiła gwiazda

Kasię z kolei zachwyca prostota aplikacji i fakt, że może poradzić sobie sama – nie potrzeba jej drogich zabiegów u fryzjera, wystarczy własna łazienka, odrobina czasu i Garnier Color Naturals:

Garnier Color Naturals to mój wybór naturalnego koloru. Jestem osobą aktywną, dużo podróżuję, ruch i zmiana są mocno wpisane w mój styl życia. Garnier Color Naturals idealnie odpowiada na moje potrzeby. Mam mój ukochany odcień blondu i mogę aplikować farbę samodzielnie, kiedy mam czas i chęć. Idealne rozwiązanie! Bycie ambasadorką Garnier to świadomy krok w stronę promowania naturalnego piękna i stylu życia bliskiego naturze. Wartości marki Garnier jak autentyczność, naturalność i szczerość są mi bardzo bliskiezachwala aktorka

Wygląda na to, że Garnier Color Naturals to prawdziwa perełka dla fanek naturalnej, bezpiecznej i przede wszystkim niezwykle łatwej koloryzacji. Skusicie się?

Gwiazdy wspierają akcję #liniaprosta: Anna Lewandowska, Ola Kwaśniewska, Katarzyna Bujakiewicz, Alan Andersz

TYLKO U NAS! Kasia Bujakiewicz wzięła ślub w tajemnicy! Zobaczcie jej suknię ślubną!

45-letnia Katarzyna Bujakiewicz pokazała swoją uroczą twarz bez grama makijażu! Wygląda jak nastolatka!


Włosy w kolorach tęczy: TAK czy NIE?

×