Szukaj

Katarzyna Bosacka wraca do rodziny TVN-u. Gwiazda o nowym programie i kulisach współpracy z TTV [WIDEO]

Katarzyna Bosacka dostała nowy program. Gwiazda dołączyła do obsady TTV. O szczegółach swojego powrotu na antenę opowiedziała naszej reporterce.
Katarzyna Bosacka: nowy program w TTV

Katarzyna Bosacka: nowy program w TTV

Katarzyna Bosacka przez lata wypracowała sobie opinię eksperta w dziedzinie zdrowego stylu życia. Gwiazda zyskała potężne grono fanów, które śledzi jej poczynania w internecie. To dla nich wystartowała z autorskim kanałem na YouTubie – EkoBosacka, na którym w każdy wtorek o godzinie 21.00 publikuje nowy film. W swoim programie uświadamia Polaków, jak żyć zdrowo i ekologicznie.

Katarzyna Bosacka: nowy program w TTV

Od marca Bosacką zobaczymy na antenie TTV. Ulubienica widzów będzie kontynuować pracę w telewizji, którą traktuje jak swego rodzaju misję. O kulisach nowej współpracy opowiedziała naszej reporterce.

W pewnym momencie jest tak, że te propozycje spływają. Są jeszcze warunki umowy, które wygasają, zakaz konkurencji – w iadomo. Ale rzeczywiście na moim stole tych propozycji było bardzo dużo. Były to telewizje kablowe, internetowe, były najróżniejsze portale internetowe. Jednak propozycja TTV wydała mi się na tyle interesująca, bo nie będę ukrywać, że teraz nie zajmę się wędkowaniem, ani tańczeniem. Bosacka pozostanie Bosacką. To, co mnie interesuje, to jest codzienność, jej praktyczna strona i to, żebyśmy poprawiali jakość naszego życia, żeby nam się wszystkim żyło lepiej.

Katarzyna Bosacka wraca do telewizji

Katarzyna Bosacka wraca do telewizji

Katarzyna z TVN Style rozstała się z klasą. W swoim oświadczeniu podziękowała dawnemu szefostwu oraz poinformowała widzów o powodach zakończenia współpracy.

U mnie potoczyło się dobrze, ale jednocześnie chciałabym wszystkim, którzy przejdą takie zawirowania w życiu, poradzić, żeby zawsze, gdziekolwiek jesteśmy – czy jest to pracodawca, czy partner życiowy czy przyjaciółka – jeśli ten rozwód jest konieczny, to żebyśmy rozstali się z klasą. To jest niezwykle ważne. Ja z szacunku do moich widzów i z szacunku do stacji, w której pracowałam 13 lat, postanowiłam nie komentować tego.

Profesjonalne podejście do tematu zaprocentowało nową ofertą ze stacji należącej do rodziny TVN-u. Gwiazda poprowadzi program DeFactoBosacka. Zdradziła nam, że wybrała TTV, ponieważ jest najdynamiczniej rozwijającą się stacją w kraju, która jest ogólnie dostępna dla widzów.

Tak się ułożyło, że propozycja TTV wydała mi się najlepsza. Jest to telewizja ogólnopolska, bardzo się cieszę z tego, że będzie więcej Bosackiej w domach i mam nadzieję, że wielu Polaków dowie się wielu praktycznych rzeczy na temat naszego życia

Cała rozmowa poniżej.


Katarzyna Bosacka nagrywa program EkoBosacka w swojej kuchni

Katarzyna Bosacka nagrywa program EkoBosacka w swojej kuchni

scena z: Katarzyna Bosacka, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Katarzyna Bosacka, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Katarzyna Bosacka – jesienna ramówka TVN Style 2018

Katarzyna Bosacka – jesienna ramówka TVN Style 2018

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×