Szukaj

Kasia Zielińska nieźle zaszalała w urodziny swojego synka! Nie uwierzycie jak długo planowała to przyjęcie [WIDEO]

Kasia Zielińska planuje urodziny dzieci z rocznym wyprzedzeniem

Kasia Zielińska świętowała 12 grudnia pierwsze urodziny syna Aleksandra. Wyznała, że wszystkie przyjęcia swoich dzieci planuje z dużym wyprzedzeniem. Dlaczego?

Kasia Zielińska o przyjęciu urodzinowym syna

Kasia Zielińska to mama na medal. Doskonale wie, jak łączyć karierę z macierzyństwem i niesamowicie spełnia się w roli mamy. 12 grudnia zorganizowała swojemu młodszemu synkowi, Aleksandrowi, niezwykle huczne pierwsze urodziny. Na przyjęciu pojawiło się mnóstwo gwiazd, a prywatnie przyjaciółek Kasi m.in Weronika Rosati czy Małgorzata Socha.

W rozmowie z Jastrząb Post Zielińska wyznała, że takie wydarzenia planuje z rocznym wyprzedzeniem!

Ja przeżywam takie urodziny od urodzin, do urodzin. Już po urodzinach planuję kolejne, wiem, że urodziny chłopaków każde muszą być super bombowe, z tortem, z balonami, z dziećmi. I tego moim chłopakom nigdy nie zabraknie mam nadzieję. Zawsze świetujemy swoje takie ważne dni. Spędzam je wśród najbliższych. Musi być dobry tort, dużo bałaganu i dużo jedzenia, żeby było co sprzątać.

Kasia nie ukrywa, że odkąd została mamą czas leci jej wyjątkowo szybko:

Ja nie wiem kiedy to minęło. Już tak mi smutno, że nie jest takim bobaskiem. Już zaczyna być mężczyzną.

Z jednej strony każda mama doskonale ją zrozumie. Z drugiej obserwowanie, jak dziecko rozwija się, dorasta i zaczyna być samodzielne dla każdego rodzica jest równie cudownym doświadczeniem. 😉

Wysyp celebrytek na pokazie nowej kolekcji marki ZAQUAD: Katarzyna Zielińska, Katarzyna Burzyńska, Agata Biernat, Ewa Szabatin, Zosia Ślotała

Urodziny synka Kasi Zielińskiej pod znakiem gwiazd! Przyszła nawet Małgorzata Socha!

Weronika Rosati pokazała zdjęcie z urodzin synka Kasi Zielińskiej! Mały Aleksander rośnie jak na drożdżach!


Czy Katarzyna Zielińska dobrze wygląda w blondzie?

×