Szukaj

Kasia Warnke dosadnie o Julii Wieniawie: “Nie chciałabym wyrokować…” [WIDEO]

Kasia Warnke Julia Wieniawa

Kasia Warnke podziwia Julię Wieniawę

Kasia Warnke skomentowała Julię Wieniawę. Co sądzi o młodziutkiej aktorce? Jak pracowało się z nią na planie filmu Patryka Vegi? Zobaczcie wideo!

Fenomen Julii Wieniawy wciąż trwa. Artystka szturmem podbiła świat show-biznesu i z każdym rokiem jej kariera nabiera tempa. Już niebawem będziemy mogli oglądać ją w kolejnym filmie Patryka Vegi, którego akcja odbywa się m.in w Tajlandii. Co o młodszej koleżance po fachu sądzi Kasia Warnke, która sama jest muzą Patryka? W rozmowie z Jastrząb Post wyjawiła, że podziwia młodą aktorkę i jest pod wrażeniem tego, co udało jej się zrobić ze swoją karierą do tej pory:

Trudno jej nie zauważyć. Myślę, że to jest fantastyczna kariera osoby, która nie tylko jest uzdolniona, bo śpiewa, gra, jest aktorką i piosenkarką, ale też umie wykorzystać nowoczesny świat show-biznesu. Wykorzystać we właściwy sposób. Czyli osiąga ten sukces, jeśli chodzi o popularność, jeżeli chodzi o przestrzeń biznesową. To jest fantastyczne, bardzo ją podziwiam.

Czy jej zdaniem tzw. 5 minut Julii będzie trwać dłużej?

Nie chciałabym wyrokować, to jest rzecz, która zaskakuję.  Życzę jej jak najlepiej, życzę jej, żeby się rozwijała i czuła się szczęśliwa w tym, co robi i na pewno to będzie procentowało.

Wy również jesteście fanami Julki?

Gwiazdy na imprezie popularnej sieciówki: Małgorzata Bela, Kasia Warnke, Magda Mołek, Joanna Horodyńska, Malwina Wędzikowska

Rozpalona córka Kasi Kowalskiej dopieściła swoich fanów wiosenną fotką w wersji TOPLESS! Słynna mama pęka z dumy!

Gwiazdy na imprezie popularnej sieciówki: Małgorzata Bela, Kasia Warnke, Magda Mołek, Joanna Horodyńska, Malwina Wędzikowska


Czy Julia Wieniawa i Baron pasują do siebie?

×