Szukaj

Kasia Warnke rzuca aktorstwo?! Gwiazda wygadała się przed kamerą, że obiera nową drogę! [WIDEO]

Kasia Warnke

Kasia Warnke

Kasia Warnke zmienia branżę?

Kasia Warnke planuje zmienić branżę i porzucić aktorstwo? Gwiazda w rozmowie z Jastrząb Post wyznała, że już niedługo zaprezentuje się fanom w zupełnie innej odsłonie. Czym chce się zająć?

Kasia Warnke należy do grona najbardziej rozchwytywanych polskich aktorek. Gwiazda od lat bryluje na salonach, a jej niesamowita, bardzo oryginalna uroda, idąca w parze z talentem, zapewniła artystce sławę i mocną pozycję w branży. Szybko stała się bardzo rozpoznawalna, okrzyknięto ją muzą Patryka Vegi, a w dodatku jest przy tym prawdziwą ikoną mody. Na ekranach nie ma sobie równych, ale wygląda na to, że zamierza na jakiś czas porzucić aktorstwo.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post podczas Sephora Trend Report 2019 Warnke wyjawiła, że szykuje nowy projekt i niedługo zadebiutuje w nowej roli. Jak zdradziła, w takim wydaniu nikt jej jeszcze nie widział:

Szykuję niespodziankę. Myślę, że już niedługo wszyscy się dowiedzą o zupełnie nowej ścieżce, nowej drodze dla mnie. Ale nie chcę nic zdradzać.

Niestety, aktorka nie chciała zdradzić o jaką branżę lub projekt chodzi. Kasia była bardzo tajemnicza. Jedno jest pewne – ta nowa ścieżka na pewno nie będzie dotyczyła aktorstwa:

To nie będzie aktorstwo.

Zatem co obstawiacie?


Katarzyna Warnke – Sephora Trend Report 2019

Katarzyna Warnke – Sephora Trend Report 2019

Kasia Warnke na imprezie sieciówki

Kasia Warnke na imprezie sieciówki

Katarzyna Warnke – Łukasz Jemioł SS19, pokaz mody wiosna lato 2019

Katarzyna Warnke – Łukasz Jemioł SS19, pokaz mody wiosna lato 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×