Szukaj
Katarzyna Warnke jest uzależniona od seksu ze Stramowskim? Wreszcie wyznała prawdę! [WIDEO] - galeria
Katarzyna Warnke jest uzależniona od seksu ze Stramowskim? Wreszcie wyznała prawdę! [WIDEO] zdjecie 1
Ta odpowiedź Was zaskoczy!

Katarzyna Warnke jest uzależniona od seksu?

Na ostatnich hucznych urodzinach Joanny Przetakiewicz pojawiła się plejada gwiazd. Wśród nich mogliśmy spotkać Katarzynę Warnke, którą już niebawem będziemy mogli oglądać w kolejnej produkcji Patryka Vegi. Bizneswoman poprosiła swoich gości o to, aby na chwilę porzucili życie wirtualne i skupili się na realnym. Czy Kasia Warnke wyobraża sobie życie bez portali społecznościowych?
Oj wyobrażam sobie, ale myślę, że musiałabym przejść odwyk. Ja te zdjęcia obrabiam, pozuje do nich specyficznie więc jest to jakaś forma kreacji, ale jednak przyjemna. Umiar jest ważny, jak we wszystkim czyli np. umiar w jedzeniu czekolady, w piciu alkoholu. Od sexu też można się uzależnić.
Na pytanie naszej reporterki czy Kasia jest uzależniona od seksu, ta z gracją odpowiedziała:
Nie. Myślę, że jestem w dobrej kondycji jeśli o to chodzi.
Cała rozmowa poniżej. https://youtu.be/WHQbwmrnZFw https://jastrzabpost.pl/exclusive/kobiety-mafii-julia-wieniawa-nie-poradzila-sobie-z-rola-wideo_608112.html https://jastrzabpost.pl/exclusive/katarzyna-warnke-jest-w-ciazy-w-wieku-40-lat-mamy-komentarz_599311.html https://jastrzabpost.pl/newsy/katarzyna-warnke-jest-w-ciazy-komentarz-gwiazdy-na-temat-dziecka_509386.html

Zobacz także: Katarzyna Warnke jest uzależniona od seksu ze Stramowskim? Wreszcie wyznała prawdę! [WIDEO]
×