To już pewne! Śliczna Agnieszka Kaczorowska ma godną następczynię w “Tańcu z Gwiazdami”! Nowa tancerka to egzotyczna seksbomba! - galeria
zdjecie 10
Znamy nazwisko kolejnej tancerki, która wystąpi w show Polsatu

Kasia Vu Manh w Tańcu z gwiazdami 9

Kasia Vu Manh zatańczy w Tańcu z gwiazdami 9. Śliczna tancerka, która wzięła udział w poprzedniej edycji, ma szansę być godną następczynią Agnieszki Kaczorowskiej. Jest tak samo piękna i zdolna.Już wiadomo, że fani roztańczonej seksownej Agnieszki Kaczorowskiej są lekko rozczarowani. Młoda mężatka niestety nie pojawi się w nadchodzącej edycji Tańca z gwiazdami. Jednak dla entuzjastów tańca mamy dobre wieści – jak dowiedział się Jastrząb Post, w programie za Agnieszkę pojawi się bowiem inna piękna tancerka, Kasia Vu Manh.
To Kasia ma być odpowiedzią na nieobecność Agnieszki. Jest piękna, zdolna, kamera ją kocha, a jej partner na to doskonały wybór. Razem zawojują parkiet – mówi nasz informator.
Kasia to dopiero drugie ujawnione nazwisko z listy tancerzy. Przypomnijmy, że do programu wraca Stefano Terrazzino, który – według naszego źródła – zatańczy z Agnieszką Radwańską. Zmysłową Kasię Vu Manh widzowie tanecznego show poznali już rok temu, gdy tancerka wystąpiła po raz pierwszy w Tańcu z gwiazdami. Wówczas Katarzyna tańczyła z przystojnym aktorem znanym z serialu Na sygnale, Darkiem Wieteską, z którym doszła aż do czwartego odcinka. Nie wiadomo jeszcze z kim piękna Kasia zatańczy w nadchodzącej edycji. Może będzie to przystojny były Mister Polski 2017 Jakub Kucner albo zabawny, wyćwiczony Qczaj?

Kim jest Kasia Vu Manh?

Dla fanów Tańca z gwiazdami podajemy ciekawostkę, że ojciec Katarzyny jest Wietnamczykiem, a mama Polką, zatem tancerka często odwiedza Wietnam:
Uwielbiam klimat wietnamski! To jest zupełnie inny świat niż tutaj w Polsce. U nas wszyscy tańczą, a tam tańczą ludzie, których na to stać – powiedziała Kasia w programie Na tapecie.
Katarzyna Vu Manh tańczy od szesnastu lat. Do zawodu tancerki namówił ją tata:
Mój tata tańczył breakdance, a mama balet. Jak już poszłam do klubu tanecznego, to zaczęło się robić poważnie. Tam były pary, które startowały w turniejach, a ja chciałam być lepsza.
Kasia Vu Manh w wieku sześciu lat przeprowadziła się do Łodzi z rodzicami. Jej pierwszym klubem był Łódzki Dom Kultury, potem Tango Łódź. Kiedy przeprowadziła się do Warszawy, nadal szkoliła swoje umiejętności taneczne. Pojawiła się w filmie Kochaj i tańcz, a od 2006 roku brała także udział w teleturnieju Jaka to melodia oraz w show Podróże z żartem.Z naszych ustaleń wynika, że Kasia podpisała kontrakt z Tańcem z gwiazdami na następne edycje, co oznacza, że zobaczymy ją także w dziesiątym sezonie. https://jastrzabpost.pl/exclusive/taniec-z-gwiazdami-9-paulina-sykut-faworyt_705324.html https://jastrzabpost.pl/exclusive/taniec-z-gwiazdami-2019-jakub-kucner-uczestnicy_698929.html https://jastrzabpost.pl/newsy/taniec-z-gwiazdami-8-gwiazdy-tvp-w-show-polsatu-ktore-nazwiska_619336.html

Zobacz także: To już pewne! Śliczna Agnieszka Kaczorowska ma godną następczynię w “Tańcu z Gwiazdami”! Nowa tancerka to egzotyczna seksbomba!
×