Szukaj

Kasia Szklarczyk ma głowę na karku! Zwyciężczyni „Top Model 7” zdradziła nam swoje plany na przyszłość! [WIDEO]

Kasia Szklarczyk o Top Model 7

Kasia Szklarczyk o swojej wygranej w Top Model 7

Kasia Szklarczyk została siódmą polską topmodelką. 26 listopada w Warszawie odbyła się wielka gala finałowa programu Top Model 7, podczas którego trójka finalistów walczyła o ten zaszczytny tytuł. Kasi udało się zwyciężyć w wyścigu o podium z Hubertem GromadzkimAnną Markowską, ale poziom programu był w tym roku bardzo wyrównany i do samego końca nie było wiadomo kto zostanie siódmym topmodelem lub topmodelką.

W rozmowie z Jastrząb Post Kasia wyznała, że wciąż nie wierzy w swoją wygraną, ale zamierza zrobić wszystko by wykorzystać sukces na swoją korzyść:

Jeszcze do mnie to nie dociera. Ale uczucie szczęścia, spełnienia moich największych marzeń. Takie dotarcie do celu, który sobie wyznaczyłam na początku programu na castingu. Na tą chwilę na pewno chcę pracować w modelingu, jak najdłużej. Ile mi branża pozwoli. A w przyszłości kto wie, może w telewizji? Ale na razie skupiam się tylko na modelingu.

Co najbardziej zapadło jej w pamięć?

Najbardziej będę wspominać finał. A jeśli nie finał, to było kilka takich momentów np. pokaz, gdzie na widowni siedziała cała nasza rodzina. My o tym nie wiedzieliśmy, to było super przeżycie. Również, gdy wygrałam zadanie w programie i poleciałam do Los Angeles, takie dream city. Tam miałam sesję dla marki odzieżowej Guess i to był też taki szok dla mnie.

Kibicowaliście Kasi podczas programu?

Walka z chorobą, udział w wyborach Miss Polonia i imponujące nagie zdjęcia. Co wiemy o Kasi Szklarczyk, zwyciężczyni „Top Model 7”?

Top Model 7: Zamieszanie z WYNIKAMI! Joanna Krupa zaliczyła wpadkę przez błąd producentów! Zobacz, jak to wyglądało od kulis [WIDEO]

Finaliści „Top Model 7” na okładkach „Glamour”! Tylko jedna z nich trafi do sprzedaży!


Kasia Szklarczyk – finał Top Model 7

Kasia Szklarczyk – finał Top Model 7

Kasia Szklarczyk – finał Top Model 7

Kasia Szklarczyk – finał Top Model 7

Grayling Purnell at Los Angeles Fashion Week Powered by Art Hearts Fashion LAFW SS/19

LOS ANGELES, CA - OCTOBER 12: Models walk the runway wearing Grayling Purnell at Los Angeles Fashion Week Powered by Art Hearts Fashion LAFW SS/19 at The Majestic Downtown on October 12, 2018 in Los Angeles, California. (Photo by Arun Nevader/Getty Images for Art Hearts Fashion )

Dodaj komentarz

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×