Kasia Szklarczyk szorstko o ostatnim związku. Zwyciężczyni „Top Model” nie ma najlepszych wspomnień. Jaki ma dziś kontakt ze swoim „eks”?

Kasia Szklarczyk o związku

Kasia Szklarczyk o związku

Kasia Szklarczyk nie najlepiej wspomina swoją ostatnią relację. Dlaczego dziś trudniej jest jej wejść w związek i dlaczego nie jest gotowa na przyjaźń ze swoim eks? O tym opowiedziała reporterce Jastrząb Post.

Kasia Szklarczyk wygrała siódmą edycję Top Model i w krótkim czasie została zauważona przez kilka popularnych marek odzieżowych, z którymi podjęła współpracę. Jest jedną z nielicznych zwyciężczyń, którym udało się utrzymać w branży. Co jakiś czas można spotkać ją na salonach, gdzie chętnie udziela wywiadów, nie ucinając rozmów na tematy prywatne.

Ostatnio Kasia opowiedziała reporterce Jastrząb Post o swoim stanie emocjonalnym po ostatnim rozstaniu. Czy jest zakochana? Jak wygląda jej relacja z byłym partnerem? Czego nauczył ją poprzedni związek?

Kasia Szklarczyk o związku i poprzednim partnerze

14 kwietnia Kasia potwierdziła, że się rozstała. Poprzedniego związku nie wspomina na tyle ciepło, by dziś szukać mężczyzny podobnego do niego. Czego nauczyła ją tamta relacja? Gwiazda szorstko wspomina swojego „eks”:

Ja po tym, jak zakończyłam swój poprzedni związek, mam kilku adoratorów. Na pewno teraz będę bardziej ostrożnie podchodziła do wejścia w relacje. Chcę poznać mężczyzn i dopiero zadecydować, z którym kontynuować spotykanie się, z którym może się związać w przyszłości. Także na razie poznaję, porównuję. […] Ale jest kilka osób wokół mnie, które gdzieś tam są blisko. Jak na razie tylko tyle. I zobaczymy.

Jak wyglądają jej relacje z dawną miłością, z którą łączy ich wspólna suczka Daisy? Na razie ciężko mówić o przyjaźni:

Nasza relacja opiera się nad opieką naprzemienną nad naszym wspólnym psem, więc tak to wygląda. Wydaje mi się, że za jakiś czas, gdy nasze emocje totalnie wygasną, może będzie możliwa przyjaźń, albo koleżeństwo między nami.

Cała rozmowa poniżej.


Kasia Szklarczyk z partnerem – Walentynki 2022

Kasia Szklarczyk z partnerem – Walentynki 2022

Kasia Szklarczyk ma nowego chłopaka

Kasia Szklarczyk ma nowego chłopaka

Katarzyna Szklarczyk - gala Hasztagi Roku 2022

Katarzyna Szklarczyk - gala Hasztagi Roku 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×