„Top Model” dopiero się zaczęło, a Kasia Szklarczyk zdradziła, jak potoczyły się losy finalistów. Nie brakuje kontrowersji

Kasia Szklarczyk o Top Model

Kasia Szklarczyk o Top Model

Kasia Szklarczyk o finalistach nowej edycji Top Model. Emisja show dopiero co ruszyła, ale ona zdążyła już poznać całą obsadę. Kto najbardziej zwraca na siebie uwagę? Jak potoczyły się losy uczestników po programie?

Top Model cieszy się niesłabnącą popularnością – zarówno wśród widzów, jak i uczestników. W każdym sezonie do programu zgłaszają się młodzi, piękni i inspirujący kandydaci na gwiazdy wybiegów. Większości nie udaje się jednak zrobić kariery w świecie mody, ale z powodzeniem radzą sobie w roli influencerów.

Jedną z osób, które zrealizowały kilka kontraktów po programie, jest Kasia Szklarczyk. Zwyciężczyni siódmej edycji zdradziła reporterce Jastrząb Post, że miała już okazję poznać finalistów, którym udało się zamieszkać w domu modelek, czyli awansować do najważniejszego etapu show. Jacy są?

Kasia Szklarczyk o uczestnikach nowej edycji Top Model

Jak potoczyły się losy kandydatów na zwycięzcę Top Model po programie? Kasia zdradziła, że z wieloma osobami miała okazję pracować po programie i jest pod wrażeniem umiejętności, jakie prezentują. Oznacza to, że spore grono bohaterów zostało zauważone w zawodzie, o jakim marzyło:

Nie wiem, czy mogę zdradzać, ale poznałam uczestników. Z kilkoma nawet już udało mi się pracować w takim normalnym, profesjonalnym modelingu po programie. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Bardzo pozytywnie ich odebrałam.

Kto wyróżnia się najbardziej z obsady bieżącego sezonu show TVN? W nowej edycji nie zabraknie kontrowersji:

Jedna kobieta, bardzo ambitna, której bardzo zależy. I wśród chłopaków też by się kilku znalazło. Wydaje mi się, że każdy sezon czymś zaskakuje. W każdym coś się dzieje. Czasem są tam kontrowersje, ale to dalej przyciąga widza.

Jak ocenia różnorodność w programie?

Bardzo mi się podoba to, że branża się zmienia na tyle, że coraz więcej różnorodnych osób przyjmuje do siebie. Mówimy tutaj o modelingu. Bo jesteśmy różnorodni. Spójrzmy na nasze realia, na nasz świat – tacy jesteśmy. Wcześniej te modelki były bardzo w danym kanonie, tj. określony wzrost, figura, wygląd. Ale po ulicach nie chodzą same modelki. To, że jest dziewczyna middle size, to bardzo się cieszę, że tam poszła.

Oglądacie nowe Top Model?


Kasia Szklarczyk – finał Top Model 7

Kasia Szklarczyk – finał Top Model 7

Kasia Szklarczyk – finał Top Model 7

Kasia Szklarczyk – finał Top Model 7

Kasia Szklarczyk – finał Top Model 7

Kasia Szklarczyk – finał Top Model 7

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×