Kasia Sokołowska o dojrzałym macierzyństwie. Tak łączy karierę z opieką nad synkiem. Rzadko zdradza tyle prywatnych sekretów

Kasia Sokołowska o macierzyństwie i karierze

Kasia Sokołowska o macierzyństwie i karierze

Kasia Sokołowska opowiedziała o macierzyństwie. Zdradziła, jak łączy opiekę nad dzieckiem z karierą. Czy ciężko było jej odnaleźć się w pracy na planie Top Model, gdy była w zaawansowanej ciąży?

Kasia Sokołowska jest cenioną w branży reżyserką pokazów mody, a ogromną popularność zyskała jako jurorka show telewizji TVN Top Model. To jej opinie uczestnicy bardzo sobie cenią, ze względu na jej doświadczenie związane z pracą na wybiegach. W końcu pracowała z najlepszymi projektantami w kraju. Wielu z nich dzięki jej spektakularnym choreografiom zyskało uznanie w oczach krytyków.

Kilka miesięcy temu Katarzyna powitała na świecie wyczekiwane dziecko. 18 lipca na świat przyszedł Ivo Lew. Od tamtej pory gwiazda chętnie chwali się wspólnymi chwilami w sieci.

Kasia Sokołowska o łączeniu macierzyństwa z pracą

Kasia w rozmowie z reporterką Jastrząb Post wyznała, że jest wdzięczna produkcji Top Model za ogromną wyrozumiałość podczas kręcenia 11. edycji show. Nie ukrywa, że akurat ten sezon – ze względu na swoją ciążę – zapamięta jako wyjątkowy:

Czuję się znakomicie. To jest dla mnie piękny moment w życiu. Byłam w zaawansowanej ciąży, kręcąc tę edycję „Top Model”, więc ona na zawsze pozostanie w moim sercu. Produkcja wykazała się otwartością i elastycznością, że mogliśmy realizować ten program w pełnym wymiarze.

Czy jest coś, co zaskoczyło ją w macierzyństwie?

Na tyle mam przemyślane i oczekiwane to macierzyństwo, że biorę je z całym jego kolorytem. Każda mama ma takie podejście i jest po prostu otwarta. Wydaje mi się, że ta otwartość jest najważniejsza na to, co się dzieje, jakie jest dziecko. Staram się przeżywać ten czas jak najpiękniej, jak najpełniej.

Reżyserka pokazów nie ukrywa, że w pracy czuje się spełniona, a swoje obowiązki w wygodny dla siebie sposób łączy z opieką nad synkiem:

Mniej mnie zdecydowanie przez te ostatnie miesiące, bo skupiłam się na pewnych sprawach i staram się to wszystko dobrze skomponować, żeby to życie było takie, jakie powinno być w tym momencie. Uważam, że na tyle jesteśmy świadomi wszyscy, że czasami trzeba się skupiać na pewnych rzeczach. Jestem spełniona zawodowo, więc nic nie tracę. Jestem tu i teraz, i cieszę się tym macierzyństwem.

Cała rozmowa poniżej.


Kasia Sokołowska pokazała twarz synka

Kasia Sokołowska pokazała twarz synka

Kasia Sokołowska z synkiem na spacerze

Kasia Sokołowska z synkiem na spacerze

Kasia Sokołowska pokazała kąpiel synka

Kasia Sokołowska pokazała kąpiel synka

Komentarze

 • Gość pisze:

  Szczęśliwa mama i super synek, dziecko ma szczęście

 • Lila pisze:

  A niby czemu? Ma zdrowych , zamożnych kochających rodziców, którzy w razie czego zabezpieczą go tak, że niejeden młody rodzic tak nie potrafi. Twoje myślenie jest z XIX wieku.

 • NNNNNNNNNNNNGość pisze:

  I tylko dziecka żal.

 • Gość Babcia pisze:

  Szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko i odwrotnie. Powodzenia Pani Kasiu w odkrywaniu radości macierzyństwa. Iwo będzie z pewnością zachwycony swoją pierwszą Gwiazdką i przyniesie Pani wiele radości.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×