Katarzyna Skrzynecka ujawnia kulisy sprzedawania starych ubrań. Zdradziła, ile na tym zarabia

Kasia Skrzynecka o sprzedaży ubrań

Kasia Skrzynecka o sprzedaży ubrań

Katarzyna Skrzynecka sprzedaje używane, wyjątkowe ubrania, w ten sposób popierając ruch zero waste. Gwiazda wyznała nam, że to nie do niej trafia cały zysk.

Katarzyna Skrzynecka ma ogromne serce. Gwiazda od lat włącza się w najróżniejsze kampanie społeczne i charytatywne. Gdy wygrała pierwszą edycję Twoja Twarz Brzmi Znajomo, cały dochód, czyli 100 tys. złotych, przekazała na konto fundacji Kocham. Poruszyła ją historia małego Alka, który porusza się na wózku. Od tego czasu Kasia zasiada w jury show, oceniając popisy wokalne kolegów z branży.

Aktorka przez wielu sympatyków postrzegana jest jako jedna z najlepiej ubranych Polek. Jej stylizacje zawsze pasują do okazji i podkreślają sylwetkę, nad którą Kasia regularnie pracuje pod okiem męża, trenera personalnego – Marcin Łopuckiego. Na początku stycznia oszołomiła fanów, gdy pojawiła się na premierze 4. części komedii Kogel mogel. W cekinowej mini wyglądała świetnie.

Kasia Skrzynecka sprzedaje używane ubrania. Kto na tym zarabia?

Często kreacje Kasi otrzymują drugie życie. Nie tylko ona sama po nie sięga przy okazji kolejnych wyjść, ale także chętnie oddaje je innym. Tak było niedawno, gdy poinformowała wielbicieli o sprzedaży sporej kolekcji, która zalegała w jej szafie. W atrakcyjnej cenie można było nabyć stylowe buty, sukienki i inne akcesoria.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Skrzynecka wyjawiła, że pieniądze z aukcji nie trafiają na jej konto, przez co w ogóle na nich nie zarabia. Sprzedażą zajmują się jej styliści, wspierając tym samym ruch zero waste, któremu Kasia, tak jak księżna Kate i Kinga Rusin, jest wierna od lat.

Czasami, kiedy niektóre moje kreacje były wykorzystane raz w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo, czyli różne wieczorowe suknie, które miały swoje 5 minut tylko w studio telewizyjnym. Niektóre z tych kreacji są przejmowane przez moich kolegów stylistów, którzy te suknie wystawiają na stronach, na których ktoś może suknię odkupić i może sukienka mieć drugie życie, i może komuś służyć.

Zdaniem aktorki to świetny i ekonomiczny pomysł:

Nie widzę w tym nic złego, że sukienka może mieć drugie życie i że takie rzeczy wędrują dalej w świat.

Popieramy postawę Kasi i zachęcamy innych do korzystania z tego typu ofert.


Katarzyna Skrzynecka sprzedaje buty córki

Katarzyna Skrzynecka sprzedaje buty córki

Katarzyna Skrzynecka sprzedaje buty córki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×