Szukaj

Katarzyna Nosowska nie wystąpi na koncercie „Artyści przeciw nienawiści”! Znamy powód

Katarzyna Nosowska Artyści przeciw nienawiści

Katarzyna Nosowska Artyści przeciw nienawiści

Koncert Artyści przeciw nienawiści bez Kasi Nosowskiej

Pomimo wszelkich informacji, które spływają do mediów, Katarzyna Nosowska nie zaśpiewa na koncercie Artyści przeciw nienawiści. Dlaczego?

Koncert Artyści przeciw nienawiści zbliża się wielkimi krokami. Wydarzenie odbędzie już 27 lutego w łódzkiej Atlas Arenie. Na scenie zobaczymy m.in Grzegorza Hyżego, Sarsę, Marylę Rodowicz, Ewę Farną, Cleo, Kasię Moś, Julę, Ewelinę Lisowską, Margaret, Dawida Kwiatkowskiego, Filipa Lato i Antka Smykiewicza. Choć lista już w tym momencie jest imponująca, zapewne będzie jeszcze dłuższa. Jak jednak udało się nam dowiedzieć, w Łodzi nie zaśpiewa Katarzyna Nosowska.

Artystka od początku zaangażowała się w organizację całego przedsięwzięcia, jednak zawodowe sprawy uniemożliwiają jej pojawienie się na imprezie. Powód? Nosowska na 27 lutego ma zaplanowany już od dawna koncert w Warszawie. Podobnie jak Michał Szpak i Natalia Szroeder, którzy w tym czasie zagrają swoje przeboje dla publiczności w Tajlandii.

View this post on Instagram

Szanowni Państwo, w nawiązaniu do inicjatywy #artyściprzeciwnienawiści, która spotkała się z ogromnym zainteresowaniem, na gorąco chcielibyśmy przekazać Wam najświeższe informacje. Od ponad tygodnia zespół osób, który włączył się pro bono w organizacje koncertu z udziałem polskich artystów, pracuje intensywnie nad stworzeniem wydarzenia, które połączy wszystkich, przeciwstawi się mowie nienawiści, zatrzyma fale hejtu, wrogości i złych emocji. Polscy artyści chcą być ponad podziałami społecznymi i politycznymi i zjednoczyć swoich fanów. Spotkanie na jednej scenie kilkudziesięciu artystów jest ogromnym przedsięwzięciem logistycznym i organizacyjnym ale także finansowym. Chcemy jednak podkreślić, że wydarzenie będzie miało charakter charytatywny i robimy wszystko, by jak najwięcej rzeczy załatwić bez nakładów finansowych. Zwróciło się wiele osób, które zaoferowały swoją pomoc i wsparcie. Niemniej jednak wciąż potrzebne są środki finansowe,dlatego prosimy firmy, instytucje  i ludzi dobrej woli o wsparcie. Nad kształtem koncertu pracują fantastyczni ludzie, doświadczone ekipy, które na co dzień tworzą największe wydarzenia w kraju. Opiekę artystyczną i reżyserską objął Bolesław Pawica. Idea koncertu i spotkania jest inicjatywą wszystkich artystów. Bardzo prosimy media o rzetelne i pozytywne przekazy dotyczące naszej akcji. Osobą, która rzuciła pierwsze hasło dotyczące inicjatywy i koncertu była Doda, ale pragniemy podkreślić, że w ciągu kilku chwil ponad stu artystów włączyło się w jego organizację. Wszyscy razem, bez podziałów, na jednej scenie chcą mówić i zaśpiewać jednym głosem. Artyści zaangażowani w tę inicjatywę są otwarci na współpracę z mediami, dlatego zwracamy się do wszystkich stacji telewizyjnych o możliwość podjęcia współpracy, transmisji i promocji akcji. Tylko wspólny przekaz może zrealizować marzenia i idee, które przyświecają całemu koncertowi. W ciągu najbliższych dni wrócimy do Was z oficjalnym terminem i miejscem koncertu #artyściprzeciwnienawiści Polska nie zmieni się na lepsze, dopóki dobro będzie najbardziej podejrzaną wartością… ____ Kontakt dla mediów: Agnieszka Hyży agnieszka@artysciprzeciwnienawisci.pl

A post shared by @ artysciprzeciwnienawisci on

Z naszych ustaleń wynika także, że koncertu nie poprowadzi Dorota Gardias, która przez długi czas była wymieniana na liście prowadzących.

Pewne jest jednak, że na scenie zobaczymy jedną z organizatorek wydarzenia – Agnieszkę Hyży. Oprócz niej, stanąć na scenie mają gwiazdy wszystkich największych stacji telewizyjnych. Wśród nich Basia Kurdej-Szatan oraz Filip Chajzer.

Bilety na koncert Artyści przeciw nienawiści można kupić za 50 złotych. Dochód ze sprzedaży wejściówek pokryje koszt związany z wynajęciem hali.

Edyta Górniak wystąpiłaby na koncercie „Artyści przeciw nienawiści” tylko pod jednym warunkiem. Doda nie spełniła go [WIDEO]

Magdalena Adamowicz nie chciała widzieć Andrzeja Dudy na pogrzebie męża: „Dałam sygnał, że…”

Hejterom poszło w pięty! Nagranie Mariny robi furorę w sieci! [WIDEO]


Artyści przeciw nienawiści - oficjalny plakat

Artyści przeciw nienawiści - oficjalny plakat

Kasia Nosowska – piosenka

Kasia Nosowska – piosenka "Ja pas!"

Katarzyna Nosowska i Paweł Krawczyk wzięli cichy ślub

Katarzyna Nosowska i Paweł Krawczyk wzięli cichy ślub

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×