Szukaj

Kasia Niezgoda chudnie w oczach! Zdradziła nam sekret swojej spektakularnej metamorfozy! Jest też o Annie Lewandowskiej! [WIDEO]

Katarzyna Niezgoda o obozach treningowych Anny Lewandowskiej

Ostatni rok był dla Katarzyny Niezgody rokiem zmian – schudła, zmieniła fryzurę, zatrudniła stylistę i zaczęła znowu błyszczeć na salonach. O jej stylizacjach coraz częściej rozpisują się media. Słynna bizneswomen swój przepis na sukces zdradziła w książce Pięścią w szklany sufit, która niedawno trafiła do księgarni.

Katarzyna wzbudza ogromne zaintersowanie swoimi drogimi stylizacjami. Ostatnio wywołała wielkie poruszenie na Balu Dziennikarzy. Choć Niezgoda nie weszła na czerwony dywan, a jedyne zdjęcia to te, które umieściła na swoim profilu na Instagramie, to w opinii wielu przyćmiła większość gwiazd pamiętnego wieczoru:

Byłam ogromnie zaskoczona. Bal Dziennikarzy jest tak przyjemnym wydarzeniem, że tam wszyscy przepięknie wyglądają więc tym bardziej byłam zaskoczona – wyznała Kasia w rozmowie z naszą reporterką.

O swojej metamorfozie Kasia opowiedziała przed naszą kamerą. Nie ukrywa, że w trakcie przemiany pojawiały się również chwile zwątpienia:

Wreszcie przyszedł na mnie ten moment mobilizacji, do którego się bardzo długo zbierałam, pewnie jak każda z nas. Staram się być konsekwentna i walczę z tym, tj. z dietą, ze zdrowym stylem życia. Nie jest łatwo, to nie jest tak, że wystarczy sobie tylko postanowić. Trzeba być bardzo konsekwentnym.

Na deser Niezgoda zostawiła bombę! Wyznała, że chętnie weźmie udział w obozie Anny Lewandowskiej:

To jest fantastyczna sprawa i jak tylko będę miała więcej czasu to na pewno pomyślę.

Cała rozmowa poniżej:

Zakochane gołąbeczki. Królowa Katarzyna Niezgoda namiętnie całuje swojego króla Pawła na oczach fanów!

Spocona Katarzyna Niezgoda na siłowni walczy ze zbędnymi kilogramami! Takie zdjęcia to rzadkość

Seksowna Katarzyna Niezgoda ściśnięta czarnym gorsetem wyglądała jak Beata Kozidrak! O mały włos jej wielki biust nie rozerwał ślicznej kreacji!


Podoba ci się nowy wizerunek Kasi Niezgody?

×