Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 23.04.2018

Kasia Moś kulała podczas występu w preselekcjach do Eurowizji 2017! Wiemy dlaczego [Wideo]Kasia Moś skomentowała problemy z nogą podczas preselekcji do Eurowizji

Kasia Moś to wielka zwyciężczyni Krajowych Preselekcji do Eurowizji 2017. Piosenkarka z piosenką Flashlight wywalczyła najwyższe noty od jurorów i drugie miejsce w głosowaniu SMS-owym widzów. Nie wszystko było jednak usłane różami.

Kasia Moś już po raz trzeci wyraziła chęć reprezentowania Polski na Eurowizji. Jednak dopiero w tym roku wokalistce dopisało szczęście i będzie starała się dorównać 8. pozycji Michała Szpaka z zeszłego roku. Choć w telewizji jej występ wypadł bez zastrzeżeń, Moś borykała się z poważnym problemem z nogą, co uniemożliwiało jej swobodne poruszanie się.

Tuż po zakończeniu koncertu zapytaliśmy ją o powód takiego stanu rzeczy.

Mam nowe buty. (śmiech) A jak wiemy to nie jest najlepsze na występ, ale daję radę kurczę… Zresztą odciski nie są takie złe – wyznała nam

Nie pozostaje nam nic innego, jak jeszcze raz pogratulować Kasi i życzyć jej szybkiego zagojenia odcisków. Na szczęście jej poświęcenie opłaciło się!

Zobacz także: Kasia Moś skomentowała swoją wygraną w preselekcach do Eurowizji 2017: „Jestem w ciężkim szoku” [Wideo]

Kasia Moś - krajowe preselekcje do Eurowizji 2017, zdjęcia, stylizacja

Kasia Moś – krajowe preselekcje do Eurowizji 2017, zdjęcia, stylizacja

Czy Kasia Moś wygra Eurowizję 2017?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×