Kasia Cichopek ZNIKA z Instagrama! Tylko nam opowiedziała o powodach swojej decyzji [WIDEO]

Kasia Cichopek znika z Instagrama

Kasia Cichopek znika z Instagrama

Kasia Cichopek znika z Instagrama. Gwiazda zdradziła nam, dlaczego zdecydowała się odsunąć od social mediów. Co na to jej fani?

Kasia Cichopek na Instagramie zbudowała prawdziwe imperium. Jej profil jest jednym z najpopularniejszych w polskim internecie. Poczynania aktorki śledzi ponad 530 tysięcy osób. Imponujące zasięgi sprawiły, że o współpracę z nią upomnieli się producenci najróżniejszych marek.

Gwiazda bardzo selektywnie podchodzi do składanych jej ofert współpracy. Swoim obserwatorom poleca tylko te produkty, które spełniają jej oczekiwania. Zwykle są to ubrania, dodatki i sprzęty codziennego użytku. Wkrótce jednak konto Kasi zostanie wyciszone. Tylko Jastrząb Post zdradziła, dlaczego znika z Instagrama.

Kasia Cichopek znika z Instagrama. Dlaczego?

Powodem wycofania się z social mediów będą wakacje. Kasia najbliższy czas planuje spędzić na błogim relaksie w swoim ukochanym miejscu w Polsce. Razem z rodziną wyjedzie na kilka dni z Warszawy i na ten czas nie będzie aktywna w internecie. O szczegółach opowiedziała przed naszą kamerą:

Mój grafik jest co roku bardzo powtarzalny. Lipiec zawsze był takim okresem, kiedy miałam zdjęcia do serialu, akurat teraz mamy program, dobrze się to wszystko poskładało, więc od sierpnia pakuję walizki, znikam, odpoczywam, nie podjęłam żadnych wyzwań zawodowych i nawet, uwaga, mam taki plan, żeby odstawić telefon i Instagram na dłuższy czas.

Jak długą przerwę planuje Kasia?

Przynajmniej na dobrych kilka dni, bo chciałabym też odpocząć.

Cała rozmowa poniżej.


Kasia Cichopek - Plan programu You Can Dance - Nowa Generacja 2

Kasia Cichopek - Plan programu You Can Dance - Nowa Generacja 2

Kasia Cichopek i Edyta Herbuś

Kasia Cichopek i Edyta Herbuś

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×