Szukaj

Kasia Cichopek odsłania kulisy umowy z „M jak miłość”. Ma kilka surowych zakazów: „Jest to skomplikowana procedura”

Kasia Cichopek o M jak miłość

Kasia Cichopek o M jak miłość

Kasia Cichopek zdradziła nam, co ma zapisane w kontrakcie z produkcją M jak miłość. Praca w hitowym serialu wiąże się z wieloma surowymi zakazami dotyczącymi kwestii wizerunkowych. Czego aktorka nie może robić bez uprzedniej konsultacji? Zobacz, co zdradziła w rozmowie z Jastrząb Post.

Życie gwiazd to nie tylko spijanie śmietanki i życie w blasku fleszy. Doskonale wiedzą o tym aktorzy, którzy od lat występują w popularnych produkcjach. Do tego grona zalicza się Kasia Cichopek. Gwiazda od dwóch dekad pojawia się w M jak miłość, gdzie wciela się w postać Kingi Zduńskiej.

Rola w serialu zapewniła jej ogromną rozpoznawalność i uznanie widzów. W 2005 roku była najczęściej wyszukiwaną postacią w polskim internecie, a pięć lat później magazyn Forbes wycenił jej wartość reklamową na ponad pół miliona złotych. Praca na planie hitu Dwójki wymaga od Kasi sporych poświęceń.

Kasia Cichopek o szczegółach kontraktu z M jak miłość

Wielu fanów często namawia Cichopek do zmiany fryzury. Gwiazda od lat jest wierna czarnym włosom sięgającym do ramion. Okazuje się, że jakakolwiek drastyczna metamorfoza nie wchodzi w grę, a wszystko to przez zapisy w umowie z produkcją M jak miłość. O szczegółach Kasia opowiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post:

Na metamorfozy nie pozwala mi moja praca. Jestem związana kontraktem z M jak Miłość z ciągłością mojej postaci, więc wszelkiego rodzaju zmiany, nawet jeżeli chodzi o długość włosów, już nie wspomnę o kolorze, muszą być wcześniej zgłoszone, konsultowane. Muszą być wpisane w scenariusz i cykl produkcji. Aby zgrać wszystko, żeby nie było kontynuacji jakiś zaległych scen.

Kasia tylko raz w swojej karierze skróciła włosy. Szybko pożałowała odważnej decyzji:

Jest to skomplikowana procedura. Jeden raz tak zrobiłam i obcięłam włosy na bardzo, bardzo krótko. Doświadczyłam, jak bardzo jest to skomplikowany proces, jeśli chodzi produkcję serialu, więc raczej nie eksperymentuję.

Kasia Cichopek i Aldona Wleklak

Kasia Cichopek w krótkich włosach (na zdj. ze swoją ówczesną menadżerką Aldoną Wleklak)

Na szczęście Cichopek nie musi ograniczać się w innych kwestiach wizerunkowych. Kiedy nie gra w serialu, może pozwolić sobie na dowolne kreacje, upięcia i makijaże:

Bawię się inną formą stylizacji. Ubraniem, makijażem, paznokciami. Chociaż czasem z paznokciami też jest tak, że mam zdjęcia tak rozstrzelone na przestrzeni miesiąca, że byłoby mi ciężko na planie przemalowywać na jeden kolor, żeby się zgadzał ze sceną, którą nagrałam wcześniej, więc zawsze stawiam na bardzo naturalne paznokcie, żeby nie mieć tego problemu.

Całą rozmowę z Kasią na temat wizerunku możecie obejrzeć poniżej. Wywiad z aktorką przeprowadziliśmy w warszawskim salonie piękna Ce-Ce Beauty.


Kasia Cichopek w czerwonej kreacji

Kasia Cichopek w czerwonej kreacji

Kasia Cichopek z ciążowym brzuszkiem na planie

Kasia Cichopek z ciążowym brzuszkiem na planie "M jak miłość"

M jak miłość odcinek 1161, Katarzyna Cichopek (Kinga Zduńska)

M jak miłość odcinek 1161, Katarzyna Cichopek (Kinga Zduńska)

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×