Kasia Cichopek pęka z dumy. Jej córeczka Helenka ma 9 lat i już idzie w ślady rodziców! Jest kwestią czasu, aż z hukiem wejdzie do show-biznesu

Kasia Cichopek, Marcin Hakiel, Helena Hakiel

Kasia Cichopek, Marcin Hakiel, Helena Hakiel

Kasia Cichopek może być dumna z córki, Heleny. Dziewczynka idzie w ślady swoich sławnych rodziców! Znajoma aktorki ujawniła garść faktów.

Kasia Cichopek jako aktorka debiutowała w serialu M jak miłośćDo dziś wciela się w nim w postać Kingi. Oprócz tego prowadzi Pytanie na śniadaniegdzie możemy oglądać ją u boku Macieja Kurzajewskiego, z którym związek tworzy również w prawdziwym życiu. 40-latka jest jedną z gwiazd łączących karierę z macierzyństwem. Ma dwoje dzieci: syna Adama i córkę Helenę. Ich ojcem jest były mąż Katarzyny – Marcin Hakiel, który zajmuje się prowadzeniem szkół tańca w mieście stołecznym.

Jakiś czas temu fanów zelektryzowała informacja o zaangażowaniu Kasi do You Can Dance. Jak się okazuje, jedno z jej dzieci jest szczególnie usatysfakcjonowane nowym zajęciem mamy.

Kasia Cichopek ma powód do dumy. Co wiemy o jej córce?

Chodzi o córkę Helenę – znajoma pary powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post. Nasza informatorka dodała, że 9-letnia dziewczynka interesuje się tańcem i muzyką. Określiła ją nawet mianem „ambitnej artystki”, co stanowi spore wyróżnienie.

Najbardziej z tego, że Kasia jest w programie, cieszy się jej córka Helenka, która kocha taniec i muzykę. Kasia już wie, że ona będzie chciała iść w kierunku artystycznym. To mała, ambitna artystka. Helenka lubi zwłaszcza wujka Agustina Egurrolę – innego jurora YCD.

To jednak nie wszystko. Rozmówczyni naszego portalu dodała, że Marcin bardzo wspiera taneczne pasje córki. Kasia docenia postawę ex-partnera.

Kasia cieszy się, że Marcin też wspiera pasje artystyczne córki. Jest w końcu bardzo dobrym tancerzem.

Myślicie, że 9-latka pójdzie w ślady sławnych rodziców i w przyszłości zawojuje show-biznes? Przypomnijmy, że mama i ojciec dziewczynki poznali się na planie Tańca z gwiazdami, gdzie Hakiel uczył Cichopek, jak radzić sobie na parkiecie.

Redakcja Jastrząb Post trzyma kciuki za Helenę i realizację jej marzeń.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski się zaręczyli

Kolejną osobą, która dodaje skrzydeł Katarzynie, jest jej nowy partner, Maciej Kurzajewski. Przed kilkoma dniami udało się nam ustalić, że para ma za sobą zaręczyny. Potwierdził to jeden z ich znajomych z planu Pytania na śniadanie.

Kasia i Maciej zaręczyli się krótko przed oficjalnym ogłoszeniem związku, ale zrobili wszystko, by ta chwila była tylko dla nich. Poważnie myślą i rozmawiają o wspólnej przyszłości. Chcą tworzyć zgodną, kochającą się rodzinę. Sprawę ułatwia fakt, że synowie Maćka polubili i zaakceptowali Kasię. To samo dotyczy Helenki i Adasia. Zarówno mama i siostry Maćka bardzo polubili Kasię, a rodzice Kasi już traktują Maćka jak syna – przekazał. I dodał: – Wszyscy zwróciliśmy uwagę na pierścionek Kasi. Nawet pytałem Maćka, ale nic nie chce zdradzić. Nikt nie drąży tego tematu, bo to ich prywatna sprawa. Ale jedno jest pewne, że bardzo mu na niej zależy.

Więcej dowiecie się o tym tutaj.


Marcin Hakiel, Kasia Cichopek i Helenka przed studiem Pytania na śniadanie

Marcin Hakiel, Kasia Cichopek i Helenka przed studiem Pytania na śniadanie

Katarzyna Cichopek i Helena żegnają Adama

Katarzyna Cichopek i Helena żegnają Adama

Kasia Cichopek i Helena

Kasia Cichopek i Helena

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×