Szukaj

Kasia Cichopek z trwogą wspomina pierwsze dni na planie „M jak Miłość”. Wcale nie było tak kolorowo! [WIDEO]

Kasia Cichopek m jak miłość

Kasia Cichopek m jak miłość

Kasia Cichopek o początkach w „M jak Miłość”

Kasia Cichopek jest obecnie bez żadnych wątpliwości jedną z największych gwiazd M jak Miłość. Przez 18 lat zapracowała sobie na miłość, szacunek i uwielbienie fanów, a jako Kinga Zduńska zmieniała się i dorastała na oczach widzów. Od uroczej nastolatki do zmysłowej kobiety, od zakochanej dziewczyny do troskliwej żony – widzieliśmy ją już we wszystkich odsłonach.

Mało kto pamięta jednak, że Kasia zaczynała w serialu wcielając się w rolę osoby niewidomej. Podczas charytatywnego Biegu Czas na Wzrok 2018 aktorka przywołała początki swojej kariery w M jak Miłość podczas rozmowy z reporterką Jastrząb Post i wyznała, że na początku wcielanie się w osobę niewidomą było dla niej kompletną abstrakcją:

Grałam osobą niewidzącą, więc to jest dla mnie niesamowite doświadczenie zmierzyć się z tym problemem. Ale mimo, że grałam, to nie jestem sobie w stanie wyobrazić tego, co czują osoby, które nie widzą. Niewidzenie jest dwojakie. Jedni nie widzą od urodzenia, a inni tracą to, więc to jest dla mnie niewyobrażalne.

Czy ciężko było jej wcielić się w osobę niewidzącą?

Bardzo ciężko. Miałam wtedy 18 lat, więc moja świadomość życia była mała. Starałam się to zrobić intuicyjnie, tak jak czułam.

Całość rozmowy w materiale wideo.

Kasia Cichopek paraduje z ogromnym ciążowym brzuszkiem! W „M jak Miłość” niedługo zrobi się tłoczno!

Tego już za wiele! „Fan” oskarżył Kasię Cichopek o brak wykształcenia! Aktorka nie zastanawiała się długo nad odpowiedzią

Zdumiewająca metamorfoza Kasi Cichopek. Na starych zdjęciach aż ciężko ją rozpoznać!


Katarzyna Cichopek 2005 r.

Katarzyna Cichopek 2005 r.

Katarzyna Cichopek spotkanie z fanami

Katarzyna Cichopek spotkanie z fanami

Katarzyna Cichopek 2006 r.

Katarzyna Cichopek 2006 r.

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×