Szukaj

Kasia Cichopek z trwogą wspomina pierwsze dni na planie “M jak Miłość”. Wcale nie było tak kolorowo! [WIDEO]

Kasia Cichopek m jak miłość

Kasia Cichopek o początkach w “M jak Miłość”

Kasia Cichopek jest obecnie bez żadnych wątpliwości jedną z największych gwiazd M jak Miłość. Przez 18 lat zapracowała sobie na miłość, szacunek i uwielbienie fanów, a jako Kinga Zduńska zmieniała się i dorastała na oczach widzów. Od uroczej nastolatki do zmysłowej kobiety, od zakochanej dziewczyny do troskliwej żony – widzieliśmy ją już we wszystkich odsłonach.

Mało kto pamięta jednak, że Kasia zaczynała w serialu wcielając się w rolę osoby niewidomej. Podczas charytatywnego Biegu Czas na Wzrok 2018 aktorka przywołała początki swojej kariery w M jak Miłość podczas rozmowy z reporterką Jastrząb Post i wyznała, że na początku wcielanie się w osobę niewidomą było dla niej kompletną abstrakcją:

Grałam osobą niewidzącą, więc to jest dla mnie niesamowite doświadczenie zmierzyć się z tym problemem. Ale mimo, że grałam, to nie jestem sobie w stanie wyobrazić tego, co czują osoby, które nie widzą. Niewidzenie jest dwojakie. Jedni nie widzą od urodzenia, a inni tracą to, więc to jest dla mnie niewyobrażalne.

Czy ciężko było jej wcielić się w osobę niewidzącą?

Bardzo ciężko. Miałam wtedy 18 lat, więc moja świadomość życia była mała. Starałam się to zrobić intuicyjnie, tak jak czułam.

Całość rozmowy w materiale wideo.

Kasia Cichopek paraduje z ogromnym ciążowym brzuszkiem! W „M jak Miłość” niedługo zrobi się tłoczno!

Tego już za wiele! „Fan” oskarżył Kasię Cichopek o brak wykształcenia! Aktorka nie zastanawiała się długo nad odpowiedzią

Zdumiewająca metamorfoza Kasi Cichopek. Na starych zdjęciach aż ciężko ją rozpoznać!


Czy Kasia Cichopek ma dobry modowy gust?

×