Szukaj

Kasia Cichopek o pracy w „PnŚ”. To niejedyne show z jej udziałem. Mąż gwiazdy zdradził, gdzie jeszcze wystąpią

Kasia Cichopek o pracy w Pytaniu na śniadanie

Kasia Cichopek o pracy w Pytaniu na śniadanie

Dla Katarzyny Cichopek jesień jest prawdziwą zawodową rewolucją. Aktorka została nową prowadzącą Pytanie na śniadanie. Jak czuje się na chwilę przed debiutem? O to zapytała ją nasza reporterka.

Katarzyna Cichopek od lat jest gwiazdą TVP2. Aktorka od dwóch dekad wciela się w postać Kingi w serialu M jak Miłość. Kasia przez wiele lat swojej medialnej kariery bardzo często gościła na kanapach Pytania na śniadanie. Teraz przed nią kolejne zawodowe wyzwanie – w śniadaniówce pojawi się jako jedna z prowadzących. Gwiazda stworzy duet z Maciejem Kurzajewskim.

Katarzyna Cichopek o swojej pracy w Pytaniu na Śniadanie

Po odejściu Roberta El Gendy i Tamary Gonzalez Perea z PnŚ, od samego początku mówiono, że ich miejsce mają zająć Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski. Wszystko potwierdziło się podczas wczorajszej ramówki TVP. Aktorka prowadziła już wiele branżowych imprez, występowała również jako gwiazda porannego show Twój Puls, jednak w roli gospodyni programu Dwójki pojawi się po raz pierwszy.

Cichopek w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, jak czuje się przed wielkim debiutem.

Dużo się dzieje tej jesieni. Mam nadzieję, że rozgrzejemy serca widzów, że widzowie nas polubią, i że wszystko się uda. Jakaś nutka niepewności, stresu jest. Natomiast ja lubię ludzi, lubię rozmawiać. Więc czy w tej formie, czy bardziej wieczorowej to nie ma dla mnie znaczenia. Mieliśmy próby z Maciejem, ale też mamy za sobą bujną przeszłość. Co prawda nie byliśmy jako prowadzący „Czaru Par”, ale pracowaliśmy przy jednym programie. I dodatkowo prowadziliśmy w lutym tego roku Telekamery. Z Maćkiem się znamy, lubimy. Maciej jest absolutnym profesjonalistą. Wiem, że jeżeli cokolwiek się wydarzy, to Maciej mi pomoże.

Czy jest szansa, że mąż Kasi również dołączy do składu prowadzących?

Na razie chyba nie. Myślę, że Kasia będzie w dobrych rękach w duecie z Maciejem. Ale my też wystąpimy razem w kilku programach rozrywkowych. Nagrywaliśmy „Ameryka da się lubić”, „Przyjaciele na zawsze”, a jeszcze przed nami „Anything Goes”, więc tej jesieni pokażemy się my jako para z trochę innej strony, bardziej wyluzowani.

Trzymacie kciuki za nową parę prowadzących?


Kasia Cichopek – jesienna ramówka TVP 2020

Kasia Cichopek – jesienna ramówka TVP 2020

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel – TVP 2020 jesienna ramówka

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel – TVP 2020 jesienna ramówka

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel – TVP 2020 jesienna ramówka

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel – TVP 2020 jesienna ramówka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×