Tylko u nas! Kasia Cichopek nie była sama na weselu! „Z nim przetańczyłam pół nocy” [WIDEO]

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek wybrała się na wesele. Nie bawiła się na nim sama. Ktoś jej towarzyszył. O wszystkim opowiedziała Jastrząb Post!

Kasia Cichopek to wzięta aktorka. Zrobiła karierę dzięki M jak miłośćPóźniej zaczęła robić coraz większą karierę. Współprowadzi Pytanie na śniadanie i jest prezenterką na eventach TVP. Oprócz tego została jurorką You Can Dance i poprowadzi własny program wnętrzarski. Gorzej wiedzie się w jej życiu prywatnym. Kilka miesięcy temu rozstała się z mężem, Marcinem Hakielem, z którym ma dwoje wspaniałych dzieci.

Drodzy, Podjęliśmy razem decyzję o rozstaniu. 17 lat za nami, wiele wspaniałych chwil, za które sobie dziękujemy. Mamy cudowne dzieci i ze względu na nie, prosimy o uszanowanie naszej i ich prywatności. Jest to jedyne nasze oświadczenie w tej kwestii i nie będziemy tego komentować – para przekazała w social mediach.

Reporterka Jastrząb Post porozmawiała z Kasią o weselu, na którym gościła aktorka.

Katarzyna Cichopek nie była sama na weselu

Nasza rozmówczyni pochwaliła się, że nie była na nim sama, bo towarzyszyła jej rodzina, zwłaszcza tata, który jest szczególnie wytrawnym tancerzem.

Nie byłam sama. Miałam armię moich braci, a mam ich pięciu. Czwórka moich braci, trzech ciotecznych, jeden rodzony towarzyszyli mi podczas tego wydarzenia. Każdy z nich ma genialne poczucie humoru i jeszcze lepsze poczucie rytmu, więc  Przetańczyłam całą noc i tylko zmieniałam moich braci. I jeszcze tatuś. Tatuś jest najlepszym tancerzem, i to z nim przetańczyłam pół nocy.

Aktorka nie ukrywa, że jej rodzina potrafi się bawić:

My jak się bawimy to się bawimy do rana. Jest wesoło, jest dużo tańca, dużo śpiewu, dużo zabawy, dużo pozytywnych emocji. Spotykamy się rzadko, bo moja rodzina jest rozsiana po Polsce i nie tylko, więc jak już mamy możliwość spotkania się na takiej uroczystości jak ślub jednego z członków naszej rodziny, to wykorzystujemy tą okazję do maximum.

Lubicie wesela?

Pełna rozmowa poniżej.


Kasia Cichopek na weselu

Kasia Cichopek na weselu

Kasia Cichopek na weselu

Kasia Cichopek na weselu

Kasia Cichopek na weselu

Kasia Cichopek na weselu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×