Tomaszewska, Nowakowska, Hyży i Herbuś o burzy wokół Cichopek i Kurzajewskiego. Szczere reakcje: „Ja za tym nie jestem”

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski – reakcje na ich związek

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski – reakcje na ich związek

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski ogłosili związek. Ida Nowakowska, Małgorzata Tomaszewska, Edyta Herbuś i Maja Hyży zabrały głos w tej sprawie.

Przed kilkoma dniami Kasia Cichopek Maciej Kurzajewski oficjalnie potwierdzili, że są w związku, do czego zmusiły ich niewybredne komentarze ex-żony tego drugiego, Pauliny Smaszcz, która w zasadzie ogłosiła tę nowinę w ich imieniu. Od tego czasu Paulina jeszcze wielokrotnie atakowała cieszących się szczęściem partnerów w dodawanych przez siebie materiałach.

Reporterka Jastrząb Post zapytała o tę sytuację kilka gwiazd.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski – reakcje na ich związek

Ida Nowakowska przyznała, że nie wiedziała wcześniej o związku swoich kolegów.

Nie wiedziałam wcześniej. Było to dla mnie zaskoczenie jak dla wielu osób. Wiem, że były takie plotki, więc siłą rzeczy w głowie człowiek o tym myśli, ale też wiedziałam, że jak będą o tym chcieli powiedzieć, to powiedzą. Na tyle mamy dla siebie szacunek w pracy i też się wspieramy, że tak po prostu wyszło i tak jest do teraz.

Następnie zabrała głos ws. zachowania Smaszcz.

Nie znam przeszłości ich związków. Nie znałam Pauliny, kiedy byli z Maćkiem. Maćka też znam tylko w profesjonalnych sytuacjach, tak samo Kasię, więc to jest bardzo trudne. To jest ich życie prywatne. Wiem, że to się dzieje na Instagramie i to są trudne momenty. Obserwujemy to wszyscy i każdy w jakimś sensie życzy im dobrze, żeby to wszystko się jakoś ułożyło.

Małgorzata Tomaszewska o związku Kasi i Macieja powiedziała krótko:

Kibicuję im.

Nie kryła przy tym rozczarowania zachowaniem była żony Kurzajewskiego.

Gdyby nie ten komentarz, to pewnie Kasia i Maciej wybraliby odpowiedni czas. Być może przygotowaliby na to swoich bliskich, natomiast tu trochę zostali zmuszeni do tego, aby się ujawnić, skomentować, bo są osobami publicznymi, od których też wymaga się tego, aby to skomentowali. Ja bym czegoś takiego nie zrobiła. Nie dodałabym takiego komentarza i myślę, że chyba jak ktoś jest szczęśliwy, to komuś w życie nie zagląda.

Czy to, aby dalej prowadzili razem Pytanie na śniadanie to dobry pomysł?

Są profesjonalni i w ogóle tego na antenie nie widać. Nie było widać tego wcześniej i jestem przekonana, że nie będzie widać teraz. Zresztą obejrzyjmy wszyscy razem. Jestem przekonana, że na antenie będą nadal parą prowadzących, a nie parą z życia.

Edyta Herbuś ma życzenia dla Cichopek i Kurzajewskiego.

Uważam, że miłością trzeba się dzielić, to jest najpiękniejsza wibracja ze wszystkich i najpiękniejsza emocja i to powinno się w świecie rozprzestrzeniać, więc Kasi i Maćkowi życzę dużo szczęścia i miłości.

Była bardziej ostrożna, jeśli chodzi o komentowanie poczynań Smaszcz.

Ja nie mam takiej potrzeby. Myślę, że to jest indywidualna sprawa. Myślę też, że trzeba ludziom dawać uśmiech, dzielić się tym, co fajne.

Maja Hyży kibicuje nowej parze.

Doszły mnie słuchy, że tak właśnie się dzieje. Są parą medialną, wiec ludzie piszą. Jest to coś nowego, są to prowadzący, których ja bardzo lubię. A teraz okazało się, że oficjalnie są parą, więc niech piszą.

Wokalistka nie popiera formy ekspresji wybranej przez Paulinę.

Każdy ma prawo do własnego zdania. Ale czy od razu tak oficjalnie, publicznie o tym mówić? Ja za tym nie jestem.

Jakie jest wasze zdanie na ten temat?


Paulina Smaszcz gratuluje Kasi Cichopek i Maciejowi Kurzajewskiemu

Paulina Smaszcz gratuluje Kasi Cichopek i Maciejowi Kurzajewskiemu

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Komentarze

 • Gość pisze:

  dokładnie falszywka jak kazdy #katolik#€

  • Maria pisze:

   Wbrew temu co mówią koleżanki z PNS dotyczące profesnonalnosci Cichopek ja jako widz i większość społeczeństwa uwazam że tak nie jest ona robi tylko dobra minę do złej gry i ciągle przykleja sztuczny usmiech. To nie jest profesjonalizm !!!

  • Gość pisze:

   Twoj komentarz świadczy o twoim poziomie, gratuluję płatności umysłu

  • Gość pisze:

   Gra wazniare w sumie prymitywna Kaśka. Nadaje się do roboty w bordello nie w telewizji.Toporna jak ciotka Rozenek.Dwie zdxiry .

  • Michał pisze:

   Wszystkie jesteście takie same

  • Emerytka zyczliwa pisze:

   Bardzo dobrze po co męczyć się w toksycznym zwiazku trzeba żyć tu i teraz powodzenia Kasiu

  • Gość pisze:

   kiedyś Kasia mówiła, że jej dzieci mają coś bardzo ważnego – „pełną rodzinę” . Być może jest coś o czym nie wiemy.
   Poczekajmy, życie zweryfikuje. A co do Pauliny rozumiem jej emocje, ma rany , które nigdy się nie zagoją. Moim zdaniem nie powinni aż tak „brutalnie ” afiszować się ze swoimi uczuciami. Wszystkim jednak życzę zdrowia.

 • Gość pisze:

  Jak inni pudel wie wszystko 100lat do przodu nie znam ale wiem źe sypialnie oglądali tylko dzieci księdźa i gosposi a dzieki wojnie mamy lige mistrzów szachtar vs real coś za coś bravka dla cara ciekawe czy bldy oddali i to tyle

  • Gość pisze:

   Pani Paulino trzymam za Panią kciuki

  • Lucia pisze:

   Nie jestem tak dokładnie przekonana czy Kasia i Maciej robią dobrze. Po pierwsze każdy z nich miał dzieci a to one najbardziej teraz na tym ucierpią. Ciężko jest sobie wyobrazić co czują dzieci w wieku dojrzewania które mają swoje nastoletnie problemy a tu takie coś mama odchodzi od taty i w dodatku ma innego partnera. Wszyscy się rozpływają nad tym związkiem. I super lubię Kasię ale myślę że czasem nie można być egoistą i nie powinno się nim być szczególnie gdy ma się rodzinę. Budowanie szczęścia na czyimś nieszczęściu do niczego dobrego nie doprowadziło. I zawsze się sprawdza powiedzenie stare jak świat Jeśli on/ ona zdradził/a swojego meza/ żonę to z Tobą prędzej czy później zrobi to samo. Jak już raz ktoś zdradził zrobi to znów może nie za rok czy dwa ale prędzej czy później zdradzi, bo będzie ktoś lepszy, fajniejszy, młodszy, ładniejszy… itd więc nie ma się czym cieszyć. Pomijając już sam fakt tego że z punktu widzenia katolicyzmu i 10 przykazań jest to co oni robią moralnie niedopuszczalne. Jak można zostawić swoje rodziny polecieć do Ziemii Świętej i całować ziemię w Bethlejem trochę hipokryzja przemawia przez nich. Raczej przez to co robią są wykluczeni z życia sakramentalnego więc to jeszcze większa hipokryzja z ich strony. Ale nie nam to osądzać

 • Gośćnikt pisze:

  Jak widać dzielą się miłością 😂😂😂Paulina kibicuję Ci

  • Orchidea pisze:

   Ja uwazam,ze kazdy ma prawo do szczescia. Nie chcieli o tym mowic super ich sprawa! Sa profesjonalni w pracy,a zycie poza praca zostawmy im! Zaczelo sie od zwierzen M. Hakiela,teraz burze rozpetala Paulina. Przykre! Milosc jest wazna,dla kazdego z nas! W pojedynke ciezko przejsc przez życie ! Wiem co mowie jestem wdowa od 5 lat i jestem sama. Wiec zycze wszystkim duzo milosci i dobroci dla drugiego czlowieka. Szanujmy sie bo nie wiadomo co bedzie jutro!

  • Gość pisze:

   Również kibicuję.👌

 • Gość pisze:

  Przyznaje racje

  • GośćPusia pisze:

   Kompromitacja ex byłej żenada nich zajmie się swoim życiem a nie pluje jadem. 💪💪💪👿

 • Gośćews pisze:

  Pani Paulina uzurpuje sobie prawo do kontrolowania życia byłego męża. W sumie to nie wiem co chce osiągnąć. Kompromituje się i tyle.

  • Gość pisze:

   100% tacjs !

  • Maria pisze:

   Pani Pauliną zrobiła to teraz co powinna zrobić przy rozwodzie , aleteraz to rozwody bez orzekania o winie rzekomo dla dobra dzieci. Uważam że p. Paulina musiała to wyrzucić z siebie to co ja bolało i ja ją rozumie cierpiała Ona cierpiał Hakiel to niech te

 • Gość🤳 pisze:

  My God co dalej z tym krajem przecież ona powinna odejść od mediów 🙏

 • GośćAlicja pisze:

  Życzę pani Kasi i Panu Maćkowi szczęścia 💕 w miłości, byłej żonie również życzę szczęścia i pogodzenia się z wypalona miłością, to właśnie dla dobra synów, którzy już idą własnym życiem, myślę, że kochają ich obu. A Kasia i Maciek naprawdę pasują do siebie, czego im zazdrościć, oni nie pierwsi i nie ostatni. Nie osądzajmy ludzi bo sami zostaniemy osadzeni.

 • Gość Nela pisze:

  Oboje sa niby katolikami. Jak się okazuje uważają, że można łamać przysięgi małżeńskie i przykazania. Niestety mylą się bo nie wolno. Nie należy ich wspierać w tym co robią zwłaszcza że to to tacy hipokryci. Dlatego karma do nich wróci.

  • Gośćnikt pisze:

   Obłuda, obrażają moje uczucia religijne.

  • Gość zuza pisze:

   Zgadzam się, karma wróci a im daje pare lat i wielka miłość odejdzie w siną dal

  • Gość pisze:

   Piszes# głupoty! Kościół katolicki wcale nie przymusza ludzi do bycia w toksycznych i pełnych nienawiści związkach.
   W religii chrześcijan najważniejsze jest przykazanie miłości a tam min jest kochaj bliźniego swego jak siebie samego. Nic tam nie ma o tym aby kochać toksycznego człowieka bardziej niz siebie.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×