Kasia Cichopek i Ida Nowakowska ścięły się w pracy, a ich konflikt rozpalał media. Pora na nowe doniesienia z TVP. Tak zachowywały się za kulisami, gdy stanęły twarzą w twarz

Kasia Cichopek, Ida Nowakowska

Kasia Cichopek, Ida Nowakowska

Kasia Cichopek i Ida Nowakowska mają za sobą ostre spięcie na planie You Can Dance. Jak dziś wygląda ich relacja? Po ostatnim spotkaniu nie ma wątpliwości, czy niesmak między gwiazdami TVP pozostał. O wszystkim poinformowała nas osoba z planu show.

Kasia Cichopek Ida Nowakowska to jedne z najpopularniejszych prezenterek TVP. Obie udzielają się w Pytaniu na śniadaniea oprócz tego współprowadzą imprezy okolicznościowe stacji. Od niedawna jest im dane pracować w You Can Dance. Prezenterki zastąpiły tam Klaudię Antos Miszę Kostrzewskiego, o czym informowaliśmy jakiś czas temu.

Niestety współpraca gwiazd nie przebiegała w sielankowej atmosferze. Pod koniec lipca reżyser programu, Mikołaj Dobrowolski, opowiedział o ich kłótni o jednego z uczestników. Mężczyzna, jako osoba z ramienia TVP, wyjawił w rozmowie z Faktem kulisy całej dramy:

Czasami między nimi iskrzy, ale nie uważam, że to źle, bo widzowie chcą emocji. Obie są bardzo ambitne i profesjonalne, ale te ich emocje wypływają jeszcze bardziej, bo obie są matkami, nie chcą nikogo skrzywdzić. Ale to talent show i czasem trzeba komuś podziękować. I tu właśnie może budzić się niezadowolenie którejś z nich. Nie zmienia to faktu, że potrafią się pokłócić na śmierć i życie dla dobra któregoś z uczestników. Wychodzą z nich ogromne emocje i bardzo dobrze, bo dzięki temu program nie jest nudny jak flaki z olejem.

Już na zakończenie wytłumaczył, że gwiazdy raczej się lubią, jednak nie wyklucza to tego, że obie konkurują ze sobą na gruncie zawodowym.

Ale jeśli mamy tu pewien rodzaj rywalizacji, nie ma już znaczenia, czy to przyjaciółka, czy nie, zawsze mamy konkurentki – podsumował ten wątek.

Od tego czasu na próżno było szukać wzmianek na temat relacji Idy i Kasi. Jak wygląda ich relacja? Z odpowiedzią przychodzi informator Jastrząb Post.

Kasia Cichopek i Ida Nowakowska – jaki mają kontakt? Czy są skłócone?

Jak udało się nam dowiedzieć, 15 listopada odbyła się sesja zdjęciowa, która promować będzie nową edycję You Can Dance. Na planie stawiły się wszystkie gwiazdy show. Nie zabrakło więc i Kasi, i Idy. Obie prezenterki miały okazję ponownie pracować przy tym samym projekcie. Jaka atmosfera panowała między nimi?

Po iskrach i kłótniach, jakie były w trakcie kręcenia zdjęć do You Can Dance nie ma już śladu. Wtedy Idę i Kasię musiał godzić reżyser, który tonował emocje. Okazuje się, że wszyscy zgodnie współpracowali.

Nie było żadnych kłótni i nieprzyjemnych sytuacji. Kasia i Ida zgodnie działają. Obecnie między nimi panuje zgoda. Dziewczyny zakopały topór wojenny, a „YCD” zbliża się wielkimi krokami. Wczoraj odbyła się sesja zdjęciowa, którą lada chwila będzie można zobaczyć w mediach. Gwiazdy szykują niespodziankę dla widzów i są bardzo podekscytowani tym, że premiera się zbliża – mówi nam osoba z planu show.

Kasia po raz kolejny przekonała się, że w najtrudniejszym czasie, gdy ona i jej ukochany Maciej Kurzajewski byli atakowani codziennymi publikacjami Pauliny Smaszcz, może liczyć na wsparcie znajomych z pracy:

Ida i cała reszta „Pytania na śniadanie” przejęli się atakiem medialnym na Kasię. Zobaczyli, że człowiek w takiej sytuacji może liczyć na znajomych z pracy. Kasia dostała ogromne wsparcie od całej redakcji i kolegów. „Pytanie na śniadanie” tworzy zespół, który się wspiera – kwituje nasze źródło.

Córka Kasi Cichopek i You Can Dance

Cichopek może też liczyć na wsparcie ze strony dzieci. Jej córeczka nie tylko jej kibicuje, ale też odlicza już dni do premiery You Can Dance, w którym o główną nagrodę walczą jej rówieśnicy:

Najbardziej z tego, że Kasia jest w programie, cieszy się jej córka Helenka, która kocha taniec i muzykę. Kasia już wie, że ona będzie chciała iść w kierunku artystycznym. To mała, ambitna artystka. Szczególnie lubi wujka Agustina, jak nazywa go, gdy tylko się z nim spotyka – mówi nam dobra koleżanka aktorki.

Helenkę w rozwijaniu swoich pasji wspiera nie tylko Kasia, ale także Marcin, który jest dumny z umiejętności, jakie odziedziczyła po rodzicach – zwycięzcach Tańca z gwiazdami i reprezentantach Polski na tanecznej Eurowizji, na której zajęli 4. miejsce:

Kasia cieszy się, że Marcin też wspiera pasje artystyczne córki. Jest w końcu bardzo dobrym tancerzem – zdradza znajoma pary.

Premiera You Can Dance zaplanowana jest na styczeń 2023.


pytanie na sniadanie

Cichopek Katarzyna Kasia, Nowakowska Ida, Tomaszewska Malgorzata, Krzan Izabella 2022-11-13

Ida Nowakowska - Pytanie na śniadanie

Ida Nowakowska - Pytanie na śniadanie

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewsk

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewsk

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×