Kasia Cichopek i Ida Nowakowska oceniły aferę kopertową Karoliny Pisarek. Mają jasne zdania. „Mózg wpada w wariactwo”

Kasia Cichopek, Ida Nowakowska, Karolina Pisarek

Kasia Cichopek, Ida Nowakowska, Karolina Pisarek

Kasia Cichopek i Ida Nowakowska opowiedziały nam o tzw. aferze kopertowej Karoliny Pisarek. Obie panie mają jasno wyrobione stanowisko.

Karolina Pisarek niedawno brała ślub. Wywołała sporą sensację swoim wyznaniem, którym podzieliła się krótko po uroczystości. Pochwaliła się bowiem, ile dostała pieniędzy w kopertach. Mówiła, że w jednej z nich znalazła aż 20 tysięcy złotych. Z kolei ktoś inny przelał jej na konto aż 100 tysięcy. O kosztach związanych z weselem mówiła też w rozmowie z nami.

Pełen wywiad obejrzeć poniżej.

Kasia Cichopek i Ida Nowakowska o aferze kopertowej

Reporterka Jastrząb Post zapytała Kasię Cichopek Idę Nowakowską o zachowanie Karoliny i jej daleko posuniętą szczerość. Pierwsza wypowiedziała się Kasia:

To jest absolutnie indywidualna kwestia. Jak ktoś ma potrzebę, chęć podzielenia się taką informacją, to niech to robi. Niech wszyscy żyją tak, jak chcieliby żyć w zgodzie ze sobą, i wtedy wszyscy będziemy szczęśliwsi.

Ida, gdy usłyszała o kwocie – 120 tysięcy – jaką otrzymała Karolina w prezencie ślubnym od dwóch osób, powiedziała:

Wow, jezu jak fajnie. To dużo.

Jak oceniła jej szczerość?

Dużo osób wpada w pułapki tych pytań. Nie zawsze chcą nawet odpowiedzieć. Ja mam zawsze kaca wywiadowego – idę i mówię: „Boże co ja mówiłam, o czym ja mówiłam, nic nie pamiętam”, blackout totalny. I co jakiś czas sobie wyszukam, co sama powiedziałam. Ja np. gadam już od 3 godzin non stop o czymś. Więc ten mózg wpada w taki monolog, wariactwo i czasami mówi się to, co nie zawsze chciałoby się powiedzieć.

Gdzie jest granica wpuszczania ludzi do swojego świata u Idy?

Ja jestem taką osobą, która ma strasznie dużo swoich sekretów, myślę, że jak każdy z nas. Myślę, że nawet te osoby, które udają, że pokazują wszystko też mają jakąś swoją prywatność. Każdy w innym miejscu stawia tę granice. Ja ją chyba stawiam w takim miejscu stałym od zawsze. Lubię pokazywać różne rzeczy i lubię pokazywać swoją pracę, bo uważam, że jest bardzo ciekawa. Lubię też pokazywać troszeczkę życia prywatnego, bo cieszę się, że ktoś może wspólnie ze mną spędzać jakieś chwile. Dostaje dużo wiadomości, jak tam Maks. Cieszę się, że ktoś też to lubi. Ja lubię oglądać relacje innych osób szczególnie ze swoimi dziećmi, bo ja kocham dzieci, więc tu gdzieś jest moja granica. Ale czy bym pokazała wszystko? Na pewno nie.

Całość rozmowy w materiale wideo.


Ślub Karoliny Pisarek

Ślub Karoliny Pisarek

Ślub Karoliny Pisarek

Ślub Karoliny Pisarek

Ślub Karoliny Pisarek

Ślub Karoliny Pisarek

Komentarze

 • Anna pisze:

  Żenada, żenada, żenada pięknie ktosc na pisał,, Od wzniosłości do śmieszności… \'.

 • Mieszkanka Szczecinka pisze:

  Przykra laska z tej Karoliny. A w Top-model, czy nawet w Ameryka express wydawała się całkiem sympatyczna… Baaardzooo się zmieniła. Widać co popularność i kasa robią z człowiekiem, który się tym zachłyśnie. Jak szybko i mocno potrafią uderzyć do głowy… Bo tu Karolinko Droga nie chodzi o żadną zazdrość! Masz, to masz. Jest mnóstwo bogatych ludzi (nawet bogatszych od Ciebie), którzy też mają – a jednak nie latają z tym do gazet. Dlaczego? Bo mają coś jeszcze, czego Tobie brakuje (i o zgrozo, nie da się tego kupić za żadne pieniądze!) Otóż mają nie tylko kasę, ale i KLASĘ, oraz odrobinę taktu… Wiesz, ilu ludzi nie stać dzisiaj na spłatę wciąż rosnącego kredytu? Popełniają samobójstwa, bo nie mają za co utrzymać rodziny. Wiesz ile dzieci chodzi głodnych? Ile dobrze prosperujących firm zbankrutowało przez covid i jego następstwa? Ile ludzi z dnia na dzień zostało bez pracy i środków do życia? Itp, itd. Nie, nie musisz przepraszać za to, że Tobie się udało! Ciesz się, że miałaś szczęście i korzystaj z życia ile wlezie! Kazdy by tak zrobił na Twoim miejscu. Jednak odrobina pokory i jakiejś głębszej autorefleksji naprawdę by się przydała! Zanim zupełnie odlecisz…

 • GośćMakx pisze:

  Pustak Cichopek jak usłyszy ile dają to będzie ja swedzialo aby wydać taka kasa nie odpuści

 • Gość pisze:

  Ale idiotka, takie sumy trzeba zgłaszać do US

 • Gość pisze:

  Pusta lała co myśli, że jak się pochwali to będziemy jej bić pokłoy

  • Gość pisze:

   Pustak pustaka pustakiem pogania . Ohydna plastikowo SILOKONOWA bezmózgowa larwa

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×