Szukaj

Katarzyna Burzyńska o współpracy z Anną Lewandowską. Jak się poznały? „Wpadłyśmy na siebie na…” [WIDEO]

Katarzyna Burzyńska i Anna Lewandowska współpraca

Kasia Burzyńska o współpracy z Anną Lewandowską

Katarzyna Burzyńska i Anna Lewandowska połączyły siły. Gwiazda TVP opowiedziała, jaką szefową jest żona Roberta Lewandowskiego oraz jak doszło do ich współpracy. Zobaczcie wywiad wideo.

Co łączy Kasię Burzyńską i Annę Lewandowską?

Kasia Burzyńska po porodzie stała się ekspertem w zakresie macierzyństwa. Prezenterka od dawna jest inspiracją dla setek kobiet, z którymi dzieli się swoimi przemyśleniami i praktycznymi radami za pośrednictwem Instagrama. Zaangażowanie Kasi doceniła inna znana mama – Anna Lewandowska. Obie gwiazdy połączyły siły, które zaowocowały wspólnymi projektami w ramach platformy Baby by Ann.

W rozmowie z naszą reporterką Kasia przybliżyła kulisy współpracy z Lewandowską:

To przeznaczenie. Połączyło nas macierzyństwo, połączyły nas dzieci, połączyła nas wspólna energia i oby trwało jak najdłużej, bo to jest bardzo przyjemna współpraca. Wpadłyśmy na siebie na Instagramie i to wszystko się zbiegło z czasem, kiedy ja zostałam mamą, za chwilę Ania nią została rok później i to takie matczyne tematy. Kobieta z kobietą zawsze znajdzie wspólny język, a matka z matką jeszcze łatwiej.

Jaka w pracy jest Ania?

Współpracuje mi się z Anią bardzo dobrze, bo Ania na takiej płaszczyźnie zawodowej jest profesjonalna, pełna pomysłów, totalnie zwariowana. Wymyśli sobie coś teraz, za 3 sekundy to już się dzieje. Jest niezwykle inspirująca i kreatywna i myślę, że na przestrzeni tych kilkunastu lat w biznesie, gdzie funkcjonuję i pracuję, to jest pierwsza kobieta, którą poznałam i mogę powiedzieć z radością i z czystym sumieniem, że to jest osoba, która mnie naprawdę inspiruję. Poza tym jest super, po prostu fajna, normalna, skromna. Ciekawa ludzi. Bardzo pomagająca i pomocna, i taka zabiegająca o innych, troszcząca się o innych więc to jest super. Mało jest takich prawdziwych ludzi w tym świecie, a to jest rzadkość. To jest taki dobry duch.

Śledzicie karierę Katarzyny Burzyńskiej?

Andrzej Sołtysik z piękną 28-letnią żoną i synem na spacerze. Towarzyszyła im inna znana młoda mama

Katarzyna Burzyńska pochwaliła się przepięknym synkiem. Internauci zaniemówili z wrażenia: „On jest hiper śliczny”

Synek Kasi Burzyńskiej kończy rok! Wzruszające wyznanie prezenterki


Anna Lewandowska i Katarzyna Burzyńska

Anna Lewandowska i Katarzyna Burzyńska

Anna Lewandowska i Katarzyna Burzyńska w restauracji

Anna Lewandowska i Katarzyna Burzyńska w restauracji

Anna Lewandowska i Katarzyna Burzyńska w restauracji

Anna Lewandowska i Katarzyna Burzyńska w restauracji

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×