TYLKO U NAS! Kasia Bujakiewicz wzięła ślub w tajemnicy! Zobaczcie jej suknię ślubną!

Ślub Katarzyny Bujakiewicz

Ślub Katarzyny Bujakiewicz

Ślub Katarzyny Bujakiewicz. Jaką miała suknię ślubną?

46-letnia gwiazda serialu Na dobre i na złeKatarzyna Bujakiewicz wzięła ślub! Gwiazda poślubiła swojego wieloletniego partnera Piotra Maruszewskiego, z którym ma córkę Aleksandrę.

Jak udało się dowiedzieć Jastrząb Post, ślub i wesele Kasi Bujakiewicz miały miejsce w luksusowym hotelu Blow Up Hall 5050 Hotel, należącym do Grażyny Kulczyk. Panna młoda miała na sobie przepiękną granatową suknię Sylwii Majdan, która została zaprojektowana specjalnie na tę wyjątkową okazję.

Przypomnijmy, że wcześniejsze zaręczyny Katarzyna Bujakiewicz miały filmowy przebieg! Jej partner poprosił ją o rękę w Boże Narodzenie! Tak jak w Listach do M.:

 Zaręczyłam się. Oświadczył się w górach w Wigilię, jak w Listach do M. Naprawdę. Powiedział: „Miejmy to już za sobą”, bo miał taki atak społeczeństwa. To dzięki wam. Jestem wdzięczna – wyznała w Dzień Dobry TVN w 2015 roku.

Kasia dostała pierścionek zaręczynowy po mamie partnera. Niestety musiała go powiększyć:

Pierścionek dostałam po mamie, ale mam trochę za grube paluszki. Powiększę. Teraz noszę po mojej babuni. Tamten śliczny, bardzo ładny. Nie pytam, czy jest w nim diament. Liczy się gest. Jest przepiękny, ale jak on to mówi – jakby kupił mi za drogi pierścionek to byłaby afera w domu, bo mamy wspólny budżet. Ja muszę mieć na wakacje, a nie na pierścionek

Katarzyna Bujakiewicz po zaręczynach zapowiedziała, że planuje ślub, który będzie na bogato:

Ślub teraz. Teraz ciąg dalszy ślub. Taki żeby było pięknie, suknia od Jemioła, albo Tomka Olejniczaka. Ktoś mi musi zaprojektować suknię. Zrobimy jakiś program. Pociągniemy ten temat, bo to można zrobić historię w odcinkach – „Kto poślubi Bujakiewicz?”

Zatem słowa dotrzymała.

Kim jest Piotr Maruszewski – mąż Katarzyny Bujakiewicz

Piotr Maruszewski czasami pojawia się w błysku fleszy u boku ukochanej. Jest o dwa lata młodszy od Katarzyny. Podobnie jak aktorka, pochodzi z Poznania. Maruszewski i Bujakiewicz poznali się w Poznaniu, gdy gwiazda zdecydowała się kupić mieszkanie. Maruszewski nie jest absolwentem zarządzania i marketingu, zawodowo zajmuje się reklamą. Małżonek Katarzyny prowadzi własną firmę – agencję PM Interactive, która z sukcesami realizuje dla klientów kampanie zasięgowe oparte na portalach społecznościowych.

Wiadomo także, że córka Piotra i Kasi jest oczkiem w głowie taty:

Ola to córeczka tatusia. są bardzo ze sobą związani. I wiem, że będę za jakiś czas o nich zazdrosna – zdradziła w jednym z wywiadów aktorka.

Katarzyna Bujakiewicz i Piotr Maruszewski przez dłuższy czas żyli w niesformalizowanym związku. Jak zapewniała wcześniej aktorka, ślub nie był jej potrzebny. Jak widać Kasia zdanie zmieniła i ku radości swojej córki została szczęśliwą mężatką. Co ciekawe, za matkę chrzestną swojego związku uważa… Agnieszkę Jastrzębską.

Gratulujemy! Zobaczcie jaka piękna z nich para młoda.

Wydało się, dlaczego nie zobaczymy Kasi Bujakiewicz w “Małych gigantach”! To przez biznes jej partnera!

Decyzja zapadła! Ślub Kasi Bujakiewicz i Piotra Maruszewskiego jeszcze w tym roku! Wybrali bajkowe miejsce za granicą

Katarzyna Bujakiewicz łamiącym głosem wspomina Annę Przybylską. Dopiero po trzech latach od śmierci Ani po raz pierwszy zabrała głos… [WIDEO]


Kasia Bujakiewicz wzięła ślub w tajemnicy

Kasia Bujakiewicz wzięła ślub w tajemnicy

Katarzyna Bujakiewicz w sukni ślubnej na planie Magdy M

Katarzyna Bujakiewicz w sukni ślubnej na planie Magdy M

Katarzyna Bujakiewicz szykuje się do ślubu

Katarzyna Bujakiewicz szykuje się do ślubu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×