Szukaj

Wielkanocna dieta Karoliny Szostak. Co zje, żeby nie przytyć w święta? [WIDEO]

Karolina Szostak w Wielkanoc nie spróbuje przysmaków, które przygotuje jej mama Maryla. Gwiazda w rozmowie z naszą reporterką zdradziła, że ze względu na dietę nie może pozwolić sobie na żywieniowe szaleństwa. Jedynym wyjątkiem będzie symboliczna łyżka domowego żurku.
Karolina Szostak: dieta na Wielkanoc

Karolina Szostak: dieta na Wielkanoc

Karolina Szostak przeszła wielką metamorfozę i dzielnie udowadnia, że efekt jojo jej nie grozi. Gwiazda od dwóch lat wygląda tak samo szczupło jak Angelina Jolie. Jej waga oscyluje wokół granicy 50 kilo. Żeby zachować swoją ciężko wypracowaną formę, gwiazda Polsatu nie może ulegać pokusom, a tych w okresie świąt nie brakuje.

W rozmowie z naszą reporterką Karolina Szostak zdradziła, czy skosztuje wielkanocnych przysmaków przygotowanych przez jej mamę Marylę, które staną na stole w jej rodzinnym domu:

Jestem fanką żurku, więc żurek zdecydowanie tak. Ale ponieważ skończyłam post dr. Dąbrowskiej, jestem teraz na wyjściu więc święta będą w moim wydaniu bardzo skromne. Jak jest wyprowadzenie po poście dr. Dąbrowskiej, to nie można się łamać, trzeba się trzymać sztywno zasad, dlatego ja się trzymam.

Piękna prezenterka nie ukrywa, że od kiedy zrzuciła 30 kilogramów, musi z rozsądkiem podchodzić do żywieniowych grzeszków, w przeciwnym razie jej ciężka praca pozostanie jedynie wspomnieniem:

Nie ma co ukrywać, że się pilnuję. Muszę się pilnować. Bo jak się traci kilogramy, to człowiek musi się pilnować, żeby nie wróciły. Myślę, że konsekwencja to jest najważniejsza rzecz, i to zawsze kobietom powtarzam.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz: Magda Gessler tak schudła, że ubrania na niej wiszą. Jeszcze chwila i będzie wyglądać jak Karolina Szostak! To zasługa diety cud!

Zobacz: Rozczochrana Karolina Szostak wpadła na sezonową wyprzedaż ciuchów! Wyglądała jak wyrwana z domowego grillowania

Zobacz: Karolina Szostak wyjawiła sekret swojej wielkiej metamorfozy! Cały czar jej modowego zmysłu uleciał jak bańka mydlana!


Karolina Szostak na pokazie Thecadess

Karolina Szostak na pokazie Thecadess

Karolina Szostak - pokaz kolekcji MMC 2019

Karolina Szostak - pokaz kolekcji MMC 2019

Karolina Szostak w pastelowym garniturze

Karolina Szostak w pastelowym garniturze

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×