Szukaj

Karolina Pisarek chwali się swoim 200-metrowym penthousem. Ma aż dwie garderoby. Jak mieszka?

Karolina Pisarek ma dwupoziomowy penthouse

Karolina Pisarek ma dwupoziomowy penthouse

Karolina Pisarek kupiła dwupoziomowy penthouse w centrum Warszawy. Gwiazda Top Model pochwaliła się nam, jak mieszka. O wystrój wnętrz zadbali profesjonaliści.

Przez program Top Model przewinęła się ponad setka finalistów. Tylko nielicznym udało się odnieść sukces w branży mody. Do wąskiego grona „zwycięzców” show zaliczają się Mateusz Maga, Ania Piszczałka i Karolina Pisarek. Szczególnie ostatnia z wymienionych może poszczycić się znaczącymi sukcesami w kraju i za granicą.

Karolina po Top Model trafiła pod skrzydła Małgorzaty Leitner, byłej menadżerki Joanny Krupy. Współpraca z profesjonalną agentką zaowocowała licznymi, lukratywnymi kontraktami, dzięki którym młodziutka Pisarek zdążyła już odłożyć pieniądze na swoje pierwsze mieszkanie.

Karolina Pisarek ma dwupoziomowy penthouse. Jak mieszka?

Modelka zainwestowała w 200-metrowy penthouse w centrum Warszawy. Finalistka Top Model na co dzień żyje we wnętrzach, które zaprojektował dekorator wnętrz. O szczegółach opowiedziała naszej reporterce.

To było od zawsze moje marzenie, żeby mieć loft, penthouse w Warszawie. Szczerze mówiąc oszczędzałam na mieszkanie, to nie było tak, że spadło mi z nieba. Ale dziś, jak budzę się z takim widokiem, to wiem, po co wstaję, pracuję i spełniam się. Chciałam być niezależna i poczuć, że jest moje. Mieszkanie odkupiłam, ale było zaprojektowane przez projektanta. Jak weszłam po raz pierwszy do tego mieszkania, to od razu zdecydowałam się, że je biorę. Widziałam to mieszkanie tylko raz. I już powiedziałam, że biorę.

Karolina z dumą chwali się swoim pierwszym mieszkaniem. Ile ma pomieszczeń?

Cały obiekt ma około 200 metrów, w tym 86 metrowy taras. Mam jedną sypialnię, bo więcej nie potrzebuję. Mam ogromny salon. Dwie łazienki na górze i dole, bo jest to dwupiętrowy penthouse. Dwie garderoby, bo ja żyję garderobami. Na dole na buty, na górze na moje ubrania.

W galerii znajdziecie zdjęcia wnętrz, o których opowiedziała gwiazda.


Karolina Pisarek - nowe mieszkanie

Karolina Pisarek - nowe mieszkanie

Karolina Pisarek - nowe mieszkanie
Karolina Pisarek - nowe mieszkanie

Karolina Pisarek - nowe mieszkanie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×