Szukaj

Karolina Pisarek poznała już uczestników „Top Model 9”. Bez problemu wskazała faworyta nowej edycji [WIDEO]

Karolina Pisarek o Top Model 9

Karolina Pisarek o Top Model 9

Karolina Pisarek o Top Model 9. Gwiazda została prowadzącą kulisy programu. Komu kibicuje? Kto jest jej faworytem? O to zapytała ją nasza reporterka.

TVN emituje Top Model od 2011 roku. Choć przez program przewinęła się ponad setka kandydatów na modelki i modeli, to karierę odniosło zaledwie kilka osób. Do grona prawdziwych zwycięzców show zaliczają się m.in. Jakob Kosel, Mateusz Maga i Karolina Pisarek, która w najlepsze poczyna sobie na amerykańskim rynku mody.

Karolina Pisarek o nowej edycji Top Model. Komu kibicuje?

Modelka nie ukrywa, że gdyby nie udział w programie TVN-u, to prawdopodobnie nigdy nie odważyłaby się na podbój modelingu. Na casting wybrała się za namową koleżanki. Dzisiaj jest jedną z najbardziej popularnych młodych gwiazd show-biznesu. Nic dziwnego, że producenci Top Model, którzy zaproponowali jej pracę na planie nowego sezonu.

Karolina została prowadzącą kulisy Top Model. Z racji tego, że odcinki są już nagrywane, Pisarek zdążyła poznać finalistów, który zamieszkali w Domu Modelek. Co więcej, finalistka 7. edycji już upatrzyła sobie faworytkę.

W tym roku kandydaci są bardziej odważni. Wiedzą, czego chcą. Jest tam dziewczyna, która mi się bardzo spodobała. Jest bardzo otwarta. Nie ma z niczym problemu, tak jak ja. Już się nie mogę doczekać, aż będę z nimi więcej przebywać i zobaczymy, kto ma największą szanse.

Modelka wspomina też swój udział w show.

Trzymam za wszystkich kciuki. Pamiętam, jak byłam w tym programie, jaki to był stres, jakie to były nerwy. Natomiast jestem w tym programie w innej odsłonie.

Jesteście fanami tego programu?


Karolina Pisarek - premiera perfum Sandry Kubickiej

Karolina Pisarek - premiera perfum Sandry Kubickiej

Kto wygra Top Model 5? Karolina Pisarek (fot. TVN)

Kto wygra Top Model 5? Karolina Pisarek (fot. TVN)

Karolina Pisarek po metamorfozie w Top Model 5 (fot. TVN)

Karolina Pisarek po metamorfozie w Top Model 5 (fot. TVN)

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×