Karolina Pisarek o reakcji męża na jej partnera w „TzG”. Nie gryzła się w język. „Odrobina zazdrości jest potrzebna” [WIDEO]

Karolina Pisarek o swoim udziale w Tańcu z Gwiazdami i jej tanecznym partnerze

Karolina Pisarek o swoim udziale w Tańcu z Gwiazdami i jej tanecznym partnerze

Karolina Pisarek jest jedną z uczestniczek najnowszej edycji programu Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami. Na parkiecie wystąpi w duecie z Michałem Bartkiewiczem. Czy Roger jest o nią zazdrosny?

Karolina Pisarek to polska modelka, którą matka natura obdarzyła olśniewającą urodą. 24-latka mimo młodego wieku osiągnęła już bardzo wiele, a na swoim koncie zgromadziła liczne sukcesy. Karierę rozpoczynała w wieku zaledwie 18 lat, biorąc udział w programie Top Model, w którym dostała się do finału, zajmując ostatecznie drugie miejsce. W 2021 roku modelka po raz czwarty znalazła się na prestiżowej liście TC Candler – The 100 Most Beautiful Faces of 2021, plasując się na 29 pozycji. Jeszcze w tym samym roku gwiazda wydała książkę Girl Power. Nie odkładaj marzeń na jutro!, która opowiada o jej drodze na szczyt.

Modelka błyskawicznie znalazła się na liście jednej z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiego show-biznesu. Wielokrotnie była zapraszana do udziału w programach rozrywkowych, a jej walkę o wygraną mogliśmy podziwiać między innymi w programie Ameryka Express czy Twoja twarz brzmi znajomo.

Już niebawem będziemy mieli okazję zobaczyć ją w roli tancerki, ponieważ gwiazda pojawi się w najnowszej – trzynastej edycji programu Taniec z Gwiazdami. Zarówno podczas prób, jak i na scenie będzie towarzyszył jej jeden z trenerów show – Michał Bartkiewicz. Tancerz wygrał 11. edycję tanecznego show w swoim debiucie w formacie. Jego partnerką była wówczas Edyta Zając. Czy Karolinę Pisarek również poprowadzi do finału?

Karolina Pisarek o Tańcu z Gwiazdami. Czy Roger jest o nią zazdrosny?

Karolina Pisarek opowiedziała nam o swoim udziale w Tańcu z Gwiazdami, a także jej tanecznym partnerze Michale Bartkiewiczu, którego – jak przyznaje – sama sobie wymarzyła:

Jestem mega podekscytowana i zastanawiam się, jak to jest zatańczyć na scenie, tym bardziej, że mój partner jest niesamowity, bo sobie go wymarzyłam. Już wcześniej patrzyłam na poprzednich tancerzy z wcześniejszych edycji i pomyślałam, że super, gdyby to był on. Najbardziej urzekło mnie w nim to, że ma Simbę wytatuowanego na bicepsie, tam gdzie Roger. I Simba to mój pies.

Jak zareagował Roger, gdy dowiedział się, z kim będzie tańczyć Karolina?

Roger, jak zobaczył Michała to był spokojny, bo go poznał. Był na backstagu, był za kamerami. Przybili sobie piątkę i powiedział, że jestem w bezpiecznych rękach.

Czy Karolina i Roger są o siebie zazdrośni?

Mamy do siebie zaufanie, ale odrobina zazdrości w związku jest jak najbardziej potrzebna. Ja uwielbiam czuć, że facet mnie pożąda i chce, abym była jego i dla mnie to jest jak najbardziej ok. Rzeczywiście to jest tak, że jesteśmy o siebie trochę zazdrośni, ale tak umiarkowanie. Wiadomo, że czasem jesteśmy o siebie zazdrośni, to musi być, przynajmniej u nas, ale nie mamy żadnych spin o kogoś.

Co wy na to?


Karolina Pisarek i Michał Bartkiewicz

Karolina Pisarek i Michał Bartkiewicz

Karolina Pisarek z narzeczonym

Karolina Pisarek z narzeczonym

Karolina Pisarek z narzeczonym spędzili sylwestra w Tajlandii

Karolina Pisarek z narzeczonym spędzili sylwestra w Tajlandii

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×