Karolina Pisarek o swoim byłym partnerze. Nie ukrywa powodów rozstania z 39-latkiem. O co poszło? [WIDEO]

Karolina Pisarek o rozstaniu z partnerem

Karolina Pisarek o rozstaniu z partnerem

Karolina Pisarek rozstała się z partnerem. O szczegółach opowiedziała w rozmowie z naszą reporterką. Co było powodem zakończenia tak pięknej relacji?

Karolina Pisarek na początku roku oznajmiła, że jest zakochana. Finalistka Top Model związała się ze starszym od siebie partnerem – 39-letnim kierowcą rajdowym, z którym przez kilka miesięcy mieszkała w Miami. Swoją radością dzieliła się ze światem za pośrednictwem Instagrama. Co jakiś czas publikowała wspólne zdjęcia, romantyczne wpisy i udostępniała relacje zamieszczane przez jej partnera.

Czas zweryfikował relację Pisarek i jej ukochanego – Jamie’ego Camary. Ostatecznie para rozstała się. W trakcie kwarantanny, jeszcze gdy Karolina przebywała w Filadelfii, do mediów przedostały się informacje o końcu związku.

Karolina Pisarek o rozstaniu z kierowcą rajdowym. Dlaczego zakończyła związek?

Pisarek w rozmowie z reporterką Jastrząb Post potwierdziła spekulacje mediów i przyznała, że bardzo miło wspomina swój ostatni związek. Zdradziła, że powodem rozstania była praca. Obecnie Karolina ma swoje 5 minut, z których czerpie pełnymi garściami.

Ten związek był piękny. To, co pojawiło się w newsach, to była prawda. Ja mu dalej życzę jak najlepiej. On chce dalej być w Miami , a ja chce się spełniać. On już się spełnił. Ja jestem żywiołem. Muszę i chcę pracować. To była taka dojrzałą decyzja między nami. Życie.

Czy gwiazda Top Model planuje związać się z kolejnym partnerem?

Ciężkie pytanie. Nigdy nie wiesz, co cię trafi. Na razie jestem tutaj, spełniam się i nie szukam. Jak się znajdzie, to się znajdzie, a jak nie, to też fajnie.

Cała rozmowa poniżej.


Jamie Camara i Karolina Pisarek są parą

Jamie Camara i Karolina Pisarek są parą

Karolina Pisarek – wiosenna ramówka TVN 2020

Karolina Pisarek – wiosenna ramówka TVN 2020

Jamie Camara – nowy partner Karoliny Pisarek

Jamie Camara – nowy partner Karoliny Pisarek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×