Pisarek o relacji z synem Wolszczak. Uwielbia Filipa, ale nie widzi go w roli partnera. Dlaczego?

Karolina Pisarek o Filipie Sikorze

Karolina Pisarek o Filipie Sikorze

Karolina Pisarek ostatnio nie ma szczęścia w miłości. Jakiś czas temu rozstała się z ukochanym. Na planie Ameryka Express poznała syna Grażyny Wolszczak i widać, że ta relacja się rozwija. Łączy ich coś więcej niż przyjaźń?

Karolina Pisarek na początku tego roku oznajmiła, że jest zakochana. Modelka zaczęła spotykać się 39-letnim kierowcą rajdowym, z którym przez kilka miesięcy mieszkała w Miami. Niestety związek z Jaimiem Camarą nie przetrwał próby czasu, a także dzielącej ich odległości. Modelka nie zamierzała zostać na stałe w USA, a jej ówczesny ukochany miał tam poukładane życie zawodowe i prywatne. Po rozstaniu tych dwojga media natychmiast zaczęły łączyć piękną modelkę z kolejnymi przystojniakami.

Karolina Pisarek o swojej przyjaźni z synem Grażyny Wolszczak. Czy to jednak coś więcej?

Karolina Pisarek i Filip poznali się na planie programu Ameryka Express. Modelka razem ze swoją przyjaciółką w wielkim stylu wygrały show TVN. Udało im się pokonać tysiące kilometrów i wykonać wszystkie najtrudniejsze zadania. Dzięki udziałowi w wyścigu Karolina zyskała nie tylko jeszcze większą sympatię widzów, ale także przyjaźń. Relacje z synem Grażyny Wolszczak pielęgnuje nawet po zakończeniu emisji.

Co łączy Karolinę Pisarek i Filipa Sikorę, którzy ostatnio coraz więcej czasu spędzają razem?

Filip jest niesamowitym kolegą. Poznaliśmy się na planie Ameryki Express. Nasza relacja wygląda typowo kumpelsko, czasem się spotykamy na boks, bo ćwiczymy razem. Filip od dawna trenuje boks, ja od 4-5 lat jestem czasem bokserką. Taka pasja kumpelska .Ostatnio w parku ćwiczyliśmy razem z Grażyną Wolszczak. Filip zamienił się w naszego trenera, a my go boksowałyśmy. Bardzo lubię Filipa, jest wspaniałym kumplem, przyjacielem i zawsze pójdę z nim na kawę czy lunch, bo mamy wspólne tematy i świetnie się razem bawimy jako kumple.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Karolina wyznała, że pomiędzy nią a Filipem nie ma nic więcej niż przyjaźń, bo brakuje chemii:

Ja się na razie nie śpieszę. Nie mam takiego wybranego typu jeśli chodzi o faceta. To musi być chemia. A u mnie chemia trochę inaczej wygląda – musi być od razu, nie z czasem.

Myślicie, że Filip i Karolina mają się ku sobie?


Grażyna Wolszczak i Filip Sikora – Ameryka Express

Grażyna Wolszczak i Filip Sikora – Ameryka Express

Grażyna Wolszczak z synem Filipem Sikorą na okładce Gali

Grażyna Wolszczak z synem Filipem Sikorą na okładce Gali

Grażyna Wolszczak, Filip Sikora - Gwiazdy promują Ameryka Express 2020

Grażyna Wolszczak, Filip Sikora - Gwiazdy promują Ameryka Express 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×