Karolina Pisarek dopiero wyszła ze szpitala, a już ma kolejne problemy. Tym wyznaniem wywołała u nas gęsią skórkę

Karolina Pisarek

Karolina Pisarek

Karolina Pisarek otworzyła się nam ws. swojego zdrowia. Niestety nie miała dobrych wieści. Znów poważnie zmartwi swoich fanów.

Karolina Pisarek to zdolna modelka. Zaczynała karierę w kultowym formacie TVN Top ModelPóźniej Polsat zaangażował ją do muzycznego show Twoja Twarz Brzmi Znajomo, a od końca sierpnia występuje w Tańcu z gwiazdami. Niestety krótko po jednym z odcinków trafiła do szpitala. Do przyjazdu do placówki skłonił ją chroniczny ból głowy.

To już szósty dzień, kiedy budzę się z ogromnym bólem głowy. Nie wiem, czym spowodowana jest migrena, bo nigdy wcześniej nie miałam takich stanów. Codziennie wspomagam się mocnymi środkami przeciwbólowymi z nadzieją, że przejdzie, ale dziś ból jest tak duży, że jadę do lekarza – raportowała.

Wkrótce po tym menadżerka, Małgorzata Leitner, przekazała, że jej podopieczna ma podejrzenie guza.

Karolina jest w szpitalu. Pojawiło się podejrzenie guza, jesteśmy wszyscy w szoku i czekamy na dalsze badania. Przez ostatnie 5 dni nasilał się ból głowy, była na bardzo silnych lekach przeciwbólowych, takich, które może przepisać tylko lekarz, i nie pomagało. Czekamy na dalsze wyniki badań. Bardzo się martwimy – powiedziała.

Mimo tych wszystkich problemów gwiazda dalej bryluje na parkiecie.

Karolina Pisarek o stanie swojego zdrowia

Reporterka Jastrząb Post po ostatnim wydaniu Tańca… porozmawiała z modelką i zadała jej kilka pytań dotyczących stanu zdrowia. Jak się okazuje, Karolina kontynuuje badania i jest opieką lekarzy. Nie dość, że ma powiększoną przysadkę mózgową i torbiel, to dodatkowo ma przepuklinę międzykręgową. Taka wiadomość na pewno nie uspokoi zlęknionych fanów.

Badam się dalej. Jestem pod okiem specjalistów. To nie jest tak, że problem sobie zniknął od tak. Bardzo dużo osób zarzuca mi różne bzdury. Przy okazji dowiedziałam się jeszcze więcej rzeczy, bo prócz tego, że mam powiększoną przysadkę mózgową i torbiel na niej, to usłyszałam, że mam jeszcze przepuklinę międzykręgową między pierwszym, a drugim, drugim a trzecim, czwartym, a piątym kręgiem. Bardzo prawdopodobne, że to też mogło wywołać wiele bólu, bo miałam nacisk na rdzeń kręgowy. Więc różnych rzeczy się ostatnio o sobie dowiaduję. Jak widać stoję, jak widać żyję i nic mnie nie boli. Tego się trzymajmy.

Karolina wie, że najgorsze, co może się zdarzyć, to utrata zdrowia:

Naprawdę trzeba jak najwięcej z życia korzystać. Kiedy zdrowie odmawia, to jest to najgorsze co może nam się przydarzyć, zwłaszcza osobie, która chce się spełniać. Na dzień dzisiejszy lekarze powiedzieli, że nie ma żadnych przeciwwskazań, aby brać udział w programie, więc tego się trzymajmy.

Trzymamy kciuki za to, aby jak najszybciej powróciła ona do zdrowia.


Karolina Pisarek

Karolina Pisarek

Karolina Pisarek i Roger Salla

Karolina Pisarek i Roger Salla

Karolina Pisarek wyszła ze szpitala

Karolina Pisarek wyszła ze szpitala

Komentarze

 • Gość pisze:

  Ta laska jest głupia na maxa

 • Gość pisze:

  Straszny the bill z niej, naprawdę żałosna osoba. Leczenie powinna zacząć od pustego łba….

 • Gość pisze:

  Czy ta laska ma rozum?

 • GośćS pisze:

  Człowiek chory leży w domu lub szpitalu i się leczy, a nie lansuje choroba i zgrywa się jaka to ona ambitna… po trupach do celu i tyle. Brak słów. Od nadmiaru pieniążków w główce się poprzewracało. Osoba chora jest osłabiona, a nie wywija na parkiecie w DWDS czy pojawia się na ściankach w wiadach itp. Ważne żeby gadali🤦‍♀️ Totalnie brak klasy i pokory.

 • GośćS pisze:

  Człowiek chory leży w domu lub szpitalu i się leczy, a nie lansuje choroba i zgrywa się jaka to ona ambitna… po trupach do celu i tyle. Brak słów. Od nadmiaru pieniążków w główce się poprzewracało.

 • Gość pisze:

  Moim zdaniem już po tych perypetiach szpitalnych powinna zrezygnować z tego tanecznego programu myślę że lekarze też jej to zalecili

 • Gość pisze:

  Ale kasa i fejm muszą się zgadzać. Nie wierzę, że lekarze przy przepuklinie od pierwszego do piątego kręgu i innych problemach sami z siebie mówią, że może się tak nadwyrężać. Pewnie jest to bardziej na zasadzie „ja ci swoje powiedziałem, ale jeśli i tak chcesz, to twoja sprawa”.

 • GośćAnkaaaa pisze:

  A ja sądzę że te dolegliwości wywołały właśnie treningi, jeśli masz i powiększona przysadkę i torbiele między kręgowe to właśnie te wszystkie fiflak8 przy trenningach to poruszyły i stąd te straszne bóle i moim zdaniem póki co nie powinnaś wracać do ostrych treningów bo może się to źle skończyć…

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×