Karolina Pisarek pierwszy raz była tak otwarta w temacie nowego związku! „Często wylewa się łzy” [WIDEO]

Karolina Pisarek o nowym chłopaku

Karolina Pisarek o nowym chłopaku

Karolina Pisarek o nowej miłości i drogich dodatkach

16 stycznia odbyła się prezentacja najnowszej kolekcji marki Deichmann, na której nie mogło zabraknąć posiadaczy najgorętszych nazwisk w polskim show-biznesie. To zaś oznacza zwykle tylko jedno – festiwal modnych torebek, butów i biżuterii. Nie od dziś wiadomo, że celebryci bardzo dbają o bycie na czasie i prezentowanie jedynie popularnych w danej chwili dodatków szczególnie gdy są pod obstrzałem fotografów. Często łączą też drogie drobiazgi z rzeczami z sieciówek, udowadniając, że nie potrzebują wydawać fortuny by wyglądać jak milion dolarów.

Tego dnia na ściance szczególnie błyszczała młodziutka Karolina Pisarek, która ma słabość do drogich dodatków. JastrząbPost postanowiło się dowiedzieć jaka jest najdroższa rzecz, jaką modelka posiada w swojej garderobie. Jak się okazało, jest to torebka, warta, bagatela, tyle co mały samochód:

Kupiłam torebkę za 3 tysiące dolarów. Niektórzy wolą samochody, niektórzy torebki. Ja nie mam prawa jazdy.

Młoda modelka wyznała również, że bycie w związku na odległość nie jest łatwe, ale jej życie nigdy nie było tak stabilne. Rozstanie z Damianem Kordasem i miłość, którą znalazła w ramionach Daniela Kenjiego Matsunagi dodają jej skrzydeł:

Daniel przylatuje za miesiąc do Polski. Bardzo się cieszę, że to wszystko tak wygląda i że moje życie prywatne w końcu jest ustabilizowane i poukładane. Rozstania nie są łatwe, bo jednak często wylewa się łzy, ale możemy też docenić to, co mamy. Ludzie często nie potrafią tego docenić będąc ze sobą na co dzień. a w momencie, w którym trzeba się rozstać – chcesz być z kimś, ale nie możesz, bo masz swoje obowiązki – wtedy zaczynasz myśleć: „kurczę, ta osoba jednak dużo dla mnie znaczy” – wyjaśniła Karolina

Mamy nadzieję, że ten spokój i stabilizacja zostaną z nią już na zawsze.

Tak Karolina Pisarek poderwała Damiana Kordasa: “Przeszłam obok i nic!”. Uwagę zwróciła na siebie dopiero, gdy zaliczyła wpadkę [WIDEO]

Co mówią gwiazdy o swoich modowych wpadkach? Marcin Tyszka, Karolina Pisarek, Iwona Węgrowska, Dominika Gwit,

Karolina Pisarek pochwaliła się romantycznym zdjęciem z ukochanym. Fanka ciężko zszokowana: “Przeoczyłam coś?!”

 


Karolina Pisarek - prezentacja nowej kolekcji Deichmann

Karolina Pisarek - prezentacja nowej kolekcji Deichmann

Karolina Pisarek - Kobieta Roku Glamour 2017

Karolina Pisarek - Kobieta Roku Glamour 2017

Karolina Pisarek - Maciej Zień pokaz 2017

Karolina Pisarek - Maciej Zień pokaz 2017

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×