Szukaj

Karolina Pisarek oceniła batoniki Anny Lewandowskiej. Odważna opinia

Karolina Pisarek skomentowała porównania do Anny Lewandowskiej. Przy okazji oceniła jej przekąski Foods by Ann. Czy często po nie sięga? O to zapytała ją nasza reporterka.
Karolina Pisarek, Anna Lewandowska

Karolina Pisarek, Anna Lewandowska

Karolina Pisarek prawie wygrała piątą edycję Top Model. W wielkim finale zajęła drugie miejsce. Lepszy od niej okazał się tylko Radek Pestka. Czas jednak zweryfikował losy uczestników show, i to Karolina jest dzisiaj na topie. Regularnie pojawia się na wybiegach, występuje w kampaniach reklamowych i realizuje kontrakt w Miami.

Karolina Pisarek o porównaniach do Anny Lewandowskiej i jej przekąskach

Jeszcze w trakcie show Pisarek była porównywana do Anny Lewandowskiej. Wielu widzów dostrzegało w niej podobieństwo do słynnej trenerki. Obie mają podobną urodę i podejście do życia. Są przebojowe, pełne pozytywnej energii, kochają sport i mają świetne wyczucie stylu.

Jak Karolina reaguje na porównania do żony Roberta? O to zapytała ją nasza reporterka.

Szczerze mówiąc jest to dla mnie komplement. Ania jest piękną, zadbaną kobietą. Jest charyzmatyczna, pracowita. Więc wszystko jest na swoim miejscu. Jak ktoś mnie do niej porówna, to robi mi to lepiej, to jest przyjemny komentarz. Ktoś porównuje mnie do kobiety biznesu. Ja też taka jestem. Mam nadzieję, że jak ktoś porówna kogoś do mnie, to też się miło czuję. Ja się miło czuję. Tam nie ma żadnej rywalizacji, jest mi po prostu miło.

Gwiazda Top Model polubiła produkty sygnowane nazwiskiem Ani. Gdy ma ochotę na coś słodkiego, sięga po batoniki i inne smakołyki marki Foods by Ann. Nie zdarza się to jednak często. Dlaczego?

Szczerze – czasem smakuje jej produkty, jak mam cheat day, bo Ania generalnie ma cheaty. Tam są batoniki czy jakieś inne masła, więc na co dzień tego nie jem i to nie jest tak, że ludzie powinni to jeść. To jest zdrowe, ale to wciąż są zdrowe cheat meale. Czyli jest jednak cukier. Ale bardzo smaczne są te rzeczy, więc ja je bardzo lubię. Poza rutyną, poza dietą, którą mam, to lubię jedzenie Ani.

To kolejna znana fanka Lewandowskiej.

Zapis całej rozmowy live z Karoliną Pisarek:


Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Karolina Pisarek – Twój Styl Doskonałość Mody 2020

Karolina Pisarek – Twój Styl Doskonałość Mody 2020

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×