Karolina Pisarek tłumaczy kupowanie głosów w „TzG” i polubień w social mediach. Po ostatnim zamieszaniu sprawy zaszły za daleko

Karolina Pisarek o aferze z kupowaniem fanów i głosów w TzG

Karolina Pisarek o aferze z kupowaniem fanów i głosów w TzG

Karolina Pisarek reaguje na doniesienia o kupowaniu reakcji fanów w social mediach i głosów w Tańcu z gwiazdami. Gwiazda zajęła stanowcze stanowisko w sprawie, która od kilku dni rogrzewa media.

Internet stał się miejscem, w którym w krótkim czasie można zrobić zawrotną karierę. W show-biznesie jest wiele znanych osób, które dzięki social mediom zarabiają krocie. Do tego grona zalicza się Karolina Pisarek, która pierwsze kroki stawiała w programie Top Model. Zyskała tam spore grono fanów, które przeniosło się sprzed odbiorników telewizyjnych do wirtualnego świata.

Profil Pisarek na Instagramie śledzi niespełna 1 milion osób. To imponujący i wciąż nieosiągalny dla wielu rodzimych gwiazd wynik. W sieci Karolina spotyka się z wieloma wyrazami sympatii. Internauci kibicują jej w Tańcu z gwiazdami i wspierają w szczególnych dla niej momentach. Niestety jest też drugie grono odbiorców – krytycznie nastawionych do jej poczynań, chcących zaszkodzić jej w karierze.

Ostatnio modelka padła ofiarą ataku botów. Pod jej postami pojawiła się seria przykrych wpisów, w których sugerowano, że za jej sukcesami stoi jej mąż – syn milionera, Roger Salla. Do całej sytuacji Karolina odniosła się w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Czy mąż finansuje karierę Karoliny Pisarek?

Pisarek podzieliła się emocjami, jakie towarzyszyły jej, gdy zobaczyła przykre wpisy na swój temat:

Wczoraj ktoś wykupił boty, bardzo nieprzychylne i powtarzające się komentarze. To jest niemiłe. Nikomu nie byłoby miło, gdyby coś takiego zobaczył. Patrzę na to, myślę sobie, po co? I życzę tej osobie szczęścia, bo ktoś, kto to robi, musi być bardzo nieszczęśliwy. Ja o nikim nie mówię źle, bo jestem szczęśliwa. Mam ogromne wsparcie jeśli chodzi o mojego męża, o moją rodzinę.

Finalistka Top Model jest dumna z tego, co ją spotkało i spotka w najbliższym czasie:

W pracy jestem w pracy, przychodzę do domu, odkładam telefon i jestem naprawdę szczęśliwa sama ze sobą, ze swoją rodziną. Nigdy nie spodziewałabym się, że moje życie tak się obróci, że będę taka szczęśliwa. Ja zawsze byłam samotna, bo bardzo dużo podróżowałam ze względu na modeling, który gdzieś czeka po „Tańcu z gwiazdami”. Na nowy rok na pewno wyruszam dalej.

Jak zareagowała na komentarze, że to Roger kupuje jej głosy w Tańcu z gwiazdami i polubienia w social mediach?

Roger jest moim mężem od kilku miesięcy, znamy się nie dłużej niż dwa lata. A ja swoją karierę buduję od 8 lat. I kropka.

Cała rozmowa poniżej.


Michał Bartkiewicz, Karolina Pisarek-Salla - szósty odcinek Tańca z gwiazdami

Michał Bartkiewicz, Karolina Pisarek-Salla - szósty odcinek Tańca z gwiazdami

Karolina Pisarek i Michał Bartkiewicz - Taniec z Gwiazdami 13, odc. 5

Karolina Pisarek i Michał Bartkiewicz - Taniec z Gwiazdami 13, odc. 5

Karolina Pisarek i Michał Bartkiewicz - drugi odcinek Tańca z gwiazdami

Karolina Pisarek i Michał Bartkiewicz - drugi odcinek Tańca z gwiazdami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×