Szukaj

Karolina Pisarek komentuje aferę z Dominikiem D’Angelicą: „To był i to będzie temat tabu”. Tłumaczy dlaczego

Karolina Piasrek, Dominic D'Angelica

Karolina Piasrek, Dominic D'Angelica

Dominic D'Angelica został wyrzucony z Top Model dzień przed finałem. Karolina Pisarek skomentowała całą aferę. Zdradziła, co działo się na planie programu.

24 godziny przed finałem Top Model do mediów wypłynęły szokujące fakty z przeszłości jednego z czwórki finalistów. Pochodzący ze Stanów Zjednoczonych Dominic D’Angelica osiem lat temu został skazany przez amerykański sąd na kilka miesięcy więzienia. Zarzucono mu uprawianie seksu oralnego z 15-latką. Cała sprawa zakończyła się wielkim skandalem. Produkcja TVN podjęła decyzję o wyrzuceniu 30-latka z programu.

Dominic nie tylko nie zawalczył o tytuł zwycięzcy, ale został również wycięty ze wszystkich materiałów promujących ostatnie wydanie programu, w tym ze spotu wyświetlanego przed rozpoczęciem odcinka. D’Angelica do całej sprawy odniósł się w oficjalnym oświadczeniu, w którym zapewnił swoich fanów, że jest niewinny, a od wyroku sądu nie był w stanie się odwołać ze względu na brak odpowiednich funduszy.

Karolina Pisarek o skandalu z Dominikiem D’Angelicą z Top Model

Dotychczas żadna z osób związanych z 9. edycją Top Model nie zabierała oficjalnie głosu w sprawie. Dopiero prowadząca zakulisowe wydania show – Karolina Pisarek – zdecydowała się na bardzo szczerą opinię. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post na live czacie odniosła się do skandalu z ciemnoskórym modelem:

Ja poznałam Dominica jako ciepłą osobę. Pamiętam, że na planie wszystkich rozkręcał i zawsze jak wchodziła kamera, to wiedział co robić, czuł się dobrze. Wszyscy na planie go polubili, bo po prostu jest ciepłym człowiekiem. Dominic ciężko pracował w programie. To na pewno niełatwa decyzja dla wielu osób, ale każdy musi robić swoje. I głośno mówić o sobie.

Czy uważa, że produkcja dobrze postąpiła, pozbywając się Dominica z finału? Co działo się na planie Top Model?

O to należy zapytać Dominica, żeby się wypowiedział. Ja nie mam pojęcia, jaka jest prawda, nie mogę się wypowiadać w czyimś temacie, jeśli nie znam szczegółów. Widziałam, co się dzieje w mediach. Ale żeby oceniać, czy wypowiadać, to nawet mi nie wypada, bo po prostu nie wiem.

Karolina nie chce wydawać osądu w sprawie, tak samo jak osoby związane z programem, z którymi miała okazję na ten temat rozmawiać:

To był i to będzie temat tabu, dlatego, że jeżeli coś nie dotyczy nas, albo nie mamy za bardzo pojęcia, co tam się wydarzyło, tym bardziej że jest to dość dotkliwy temat. Nie sądzę, aby ktoś miał czelność się wypowiadać. Ja nie będę kogoś oceniać poprzez pryzmat wszystkiego, co jest dookoła. Trzeba zapytać Dominika, jak się z tym czuję i jaka jest sytuacja.

Cała rozmowa poniżej.

Cały live z Karoliną Pisarek:


Dawid Woliński skomentował post Dominica z Top Model

Dawid Woliński skomentował post Dominica z Top Model

Dominic D’Angelica - Top Model 9

Dominic D’Angelica - Top Model 9

Dominic D’Angelica - Top Model 9

Dominic D’Angelica - Top Model 9

Dodaj komentarz

  • Ala pisze:

    A krupa zajęta innymi sprawami i nie mogła się wypowiedzieć. Taka to twarz programu: pierwsza do oczerniania ale trzeba coś o największej aferze top model to bidulka nie ma nic do powiedzenia bo zajęta. A pisarek dobrze mówi. Nie wiesz, nie komentuj

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×